ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS! Nuolaidos iki 50%5


RIEKER - nepriekaištingas stilius ir komfortas

Net neabejojame, kad džiaugiesi, kai tenka įsigyti naują batų porą, tačiau, jei ją išsirenki iš RIEKER kolekcijos, kartu su tavimi džiaugiasi ir tavo pėdos. Juk ši avalynė pasižymi eile privalumų, jos avėjimą paverčiančių tarsi pasivaikščiojimu debesyse. Ji pasižymi:

  • amortizuojančiu, anatominiu padu, kuriame atsižvelgiama į pėdos ypatumus;
  • yra gaminama iš natūralios kvėpuojančios medžiagos.

Šios įmonės tikslas: gaminti aukštos kokybės avalynę, kuri pagerina vartotojo gyvenimo būdą ir, tuo pačiu, gerai atrodo. Tad, jeigu manai, kad patogumas nedera su stiliumi, smarkiai klysti! RIEKER pagamintai avalynei taip pat būdingas modernus dizainas, atitinkantis naujausias mados tendencijas. Tad, jeigu nuspręsi įsigyti šios kompanijos avalynę, visada atrodysi stilingai ir jausiesi tiesiog puikiai! RIEKER gaminami batai vyrams ir moterims harmoningai derina vokišką kokybę, stilingą dizainą ir priimtiną kainą. Mūsų kataloge rasi skirtingiems sezonams, tiek vyrams, tiek moterims skirtus šios vokiečių kompanijos batus. Tikrai atrasti sau tinkamiausią porą!

RIEKER – elitinio lygio kokybė kiekvienam!

Įsigyk kokybišką ir ilgaamžę avalynę RIEKER internetu ! Šis nepriekaištingos kokybės batų gamintojas skaičiuoja jau daugiau nei šimtą savo veiklos metų, per kuriuos įsitvirtino kaip vienas tvirčiausių avalynės prekės ženklų Europoje. Nuo pat pirmųjų veiklos metų, šios kompanijos tikslas buvo pateisinti visus, net pačių įnoringiausių klientų lūkesčius. Juk veiklos pradžioje, 1874-aisiais metais, Pietų Vokietijoje įkurta RIEKER įmonė batus gamino pasiturintiems Šiaurės Italijos piliečiams, kurie buvo tiesiog abstulbinti puikia šios įmonės produkcijos kokybe. Ne paslaptis, kad tokie klientai dažnai esti labai išrankūs. Tad toks kone momentaliai pasiektas pripažinimas kalba pats už save. Tačiau, metams bėgant, kompanijos tikslinė auditorija išsiplėtė ir dabar jos avalynė prieinama kiekvienam vartotojui, vertinančiam puikų stilių ir nepakartojamą komforto jausmą. Palepink save aukštos kokybės RIEKER vokiška avalyne! Ji suteiks komfortą tavo kojoms ir tarnaus ne vieną sezoną.

RIEKER kokybės sertifikatas

Galima sakyti, kad visa RIEKER avalynės linija turi keletą bendrų bruožų, arba bendrą kokybės sertifikatą, kuris neįsivaizduojamas be toliau vardijamų detalių. Pirma, tai lengvas padas, pagamintas naudojant slaptą technologiją. Antra, odos apdirbimo technologija, kurią taikant, oda tampa lengvesnė ir elastingesnė. Trečia, bet kurios RIEKER batų poros viršutinė dalis leidžia kojai laisvai kvėpuoti. Ketvirta, firminiai ortopediniai vidpadžiai, turintys smūgius sugeriantį ir amortizuojantį poveikį, dėl kurio sumažėja stuburo ir pėdos apkrova. Naudojant šias technologijas, pėda palaikoma ir apsaugoma, o tai leidžia jaustis maksimaliai patogiai avint firminę RIEKER avalynę. Jau daugelį metų šios firmos dizaineriai išlieka ištikimi klasikiniams modeliams, kurie jų kolekcijose pasirodo kiekvieno sezono metu. Daugiausia gamintojų pastangų įnešama siekiant, kad batai būtų dar patogesni ir funkcionalesni, todėl pokyčiai daugiausia susiję su ortopedinėmis modelių savybėmis, o ne ultra madingų sprendimų paieška. Tačiau, RIEKER avalynės dizainas nuo to nė kiek nenukenčia, atvirkščiai, traukia vis didesnes gerbėjų minias.