ABOUT YOU galimas bekontaktis pristatymas5


SOREL prekės ženklas gamina ilgaamžius, šiltus batus

SOREL tai dukterinė „Columbia Sportswear“ įmonė, įsikūrusi Portlande, Oregone, gaminanti ir pardavinėjanti batus. Šis prekės ženklas pradžioje gamino žieminius, sportinius darbo batus, kuriuos 1962 metais pristatė bendrovė „Kitchener“. Neperšlampamas, idealiai tinkantis Kanados klimatui apavas buvo populiarus tarp vyrų ūkininkų, medžiotojų ir kitų lauko darbininkų. Batai tapo sėkmingiausiu bendrovės produktu. Sėkmingiems pardavimam trukdė tik vienas dalykas – maža rinka. Vėliau įmonė persivadino į „Kaufman Footwear“ ir 2000 buvo priversta paskelbti bankrotą. SOREL kompaniją tuo metu nusipirko „Columbia Sportswear“. Prekės ženklas buvo išplėstas – pradėta gaminti viršutinius nailono drabužius, su darbu susijusius rūbus. Labiausiai vertinami šios kompanijos batai, jų patvarumas virtęs beveik legenda. Pavyzdžiui, „Caribou“ batai tarnauja 10 ir daugiau metų, net ir kasdien juos dėvint. Tai populiariausias apavas Montanoje.

SOREL batų konstrukcija

Šios įmonės apavas išsiskiria tuo, kad yra labai šiltas. Jungtinėse Amerikos Valstijose šalčiausiame miestelyje Snag temperatūra kartais siekia iki -60 laipsnių, tačiau SOREL batus mūvintis žmogus jaučiasi komfortiškai net ir prie tokio šalčio. Elektroninėje parduotuvėje ABOUT YOU galima rasti šiuos komfortiškus, itin šiltus ir ilgaamžius batus „Caribou“. Jie pagaminti iš odinių batviršių, o padas ir apačia – iš gumos. Toks padas labai patogus, jei žmogui reikia eiti per šlapią sniegą, pelkes, dirbti purvinose vietose. Batai ypatingi tuo, kad žemiau esantis guminis paviršius ir padas yra 100 % atsparūs vandeniui, todėl juos dažnai renkasi žmonės, dirbantys lauke, drėgnose, šaltose vietovėse. SOREL prekės ženklas sugebėjo suderinti patogumą, praktiškumą su aukšta mada. Šiuo metu įmonėje gaminami visų sezonų batai vyrams ir moterims. Jie išsiskiria ne tik patvarumu, patogumu, bet ir patraukliu dizainu.

SOREL siūlo ir vasarai skirtą apavą

Šio prekės ženklo sandalai moterims yra labai patogūs. Per dieną su jais galima nueiti net ir 10 kilometrų. Paminkštintas padas apsaugo kojas nuo nuovargio, o minkšta viršutinė dalis nepritrina nuospaudų. Šiuos madingus sandalus galima įsigyti Lietuvoje e-parduotuvėje ABOUT YOU. Jie turi plokščią padą, todėl yra itin patogūs vasarą prie jūros, paplūdimyje ar pasivaikščiojimams gamtoje. Jų viršus pagamintas iš odos ir tekstilės, atviru priekiu. Sandalai yra neatsiejama pavasario ir vasaros aprangos dalis. Jie tinka įvairioms turistinėms kelionėms, ilgiems pasivaikščiojimams. Šiuolaikiškus ir madingus sandalus moterys renkasi laisvalaikiui, juos derina prie įvairiaspalvių, trumpų ir ilgų suknelių, kelnių, kombinezonų, šortų ir palaidinių. Dėvint SOREL vasarinių batų modelius apranga gali būti tiek vienos spalvos, tiek gėlėta, marga, dryžuota. SOREL sandalai ypač tinka aukštesnio ūgio moterims ir merginoms, tačiau jie patogūs kasdieniniam naudojimui ir žemaūgėms.