Išskirtinė rudens nuolaida: Iki -50%5


Autentika. Individualumas. Steve Madden

Viskas prasidėjo 1990 metais kaip kukli investicija – o virto vienu iš ikoniškiausių avalynės prekės ženklu. Steve’as Maddenas iš pagrindų pakeitė avalynės pramonę, sujungęs ilgą patirtį su kūrybingu dizainu. Įkvėpta rokenrolo ir niujorkietiškų šaknų, jo vizija – suteikti stilingiems vyrams ir moterims galimybę išreikšti savo individualumą – buvo inovatyvi, drąsi ir įkvėpianti, o jo įgimtas mados supratimas ir neeilinė valia leido pasiekti milijonus klientų visame pasaulyje ir išsiveržti į pasaulio mados priešakį. Jis pavertė šį prekės ženklą gyvenimo būdu ir geriausia vieta nusipirkti stilingiausius batus, rankines ir aksesuarus, parduodamus daugiau negu 80 pasaulio šalių. Tai – autentika. Tai – individualumas. Tai – Steve Madden.

Steve Madden: „Įkvėpimo semiuosi išvaikščiodamas viso pasaulio šaligatvius‟

Maddenas pradėjo kompaniją nuo 1100 dolerių, pardavinėdamas batus iš savo mašinos bagažinės. Šiandien vien Jungtinėse Valstijose yra apie 120 šio prekės ženklo parduotuvių ir dar virš 250 – kitose pasaulio šalyse. Dizaineris ir verslininkas, vaidinamas Jake’o Hoffmano, pasirodė Martino Skorsezės filme „Volstryto vilkas‟ („The Wolf of Wall Street‟). Jį pamatęs, Maddenas sukritikavo Hoffmano įkūnyta veikėją, atrodantį, pasak jo, “perdėm vėpliškai”. Bet kas gi iš tikrųjų yra Steve Madden? Tai – žmogus, demokratizavęs ultramadingą avalynę. Kelio pradžioje idėjų ir įkvėpimo jis sėmėsi Niujorko mados savaitės podiumuose ir iš naujo juos interpretavo, paversdamas funkcine, smagia ir prieinama avalyne. O šiandien jam dainuojami ditirambai už tai, kad kuria stilingus batus, neištuštinančius tavo kišenės.

Steve Madden gyvenimo – ir batų – istorija

Filme „Maddman: The Steve Madden Story‟ parodyta neįtikėtina Steve’o – žmogaus, sukūrusio milijardų dolerių vertės mados imperiją, kurio kurtus batus rasi beveik kiekvienos jaunos amerikietės spintoje, – kilimo, kritimo ir prisikėlimo istorija. Anot Maddeno, jis norėjo ją papasakoti tiesiog todėl, kad ji gera. Filmo direktorius Benas Pattersonas turi kitokią nuomonę: „Tai – amerikietiškos valios ir ambicijų istorija‟. Tai unikali niujorkietiška istorija apie tai, kaip – nepaisant nieko – reikia judėti į priekį, kad, galų gale, taptum pirmas. Ir tai – tikra tiesa. Maddeno sukurtus batus perkame dėl tos pačios priežasties, dėl kurios jis juos parduoda: sėkmė yra svaiginantis jausmas, o mados pasaulyje sėkmė dažnai reiškia, kad atradai kažką naujo, ypatingo, gražaus ir trokštamo. Išbandyk ir tu Steve Madden batelius, sportbačius, aulinukus ir aukštakulnius: avalynės klasiką, naujoves ir rokenrolą.