Pereiti prie pagrindinio turinio

Atrask mūsų SEZONO NUOLAIDAS: Iki -70%5


VANS – išskirtinę žinutę siunčiantis stilius

Šis prekės ženklas gimė Pietų Kalifornijoje ir yra įkvėptas meno, muzikos, sporto ir mados. Jo drabužiai ir avalynė yra sukurti taip, kad atitiktų VANS gyvenimo stilių, o tai iš karto reiškia sportišką, patogią ir nerūpestingą aprangą. Turėdamas tikros klasikos reputaciją, VANS neseniai pakėlė savo gaminius į naują lygį: jų produkcija yra sukurta taip, kad sumaišytų nerūpestingą riedletininkų stilių ir naujausią kasdienių drabužių madą, bei pasiūlytų nuostabų patogių ir stilingų drabužių asortimentą, kuris tiktų visiems. Šio prekės ženklo dizaineriai yra specialistai, kuriantys energingą, šmaikščią marškinėlių grafiką, atitinkančią jų medžiagų patogumą. Kadangi VANS rūpinasi jaunatviška, aktyvų laisvalaikį lauke mėgstančių klientų grupe, jie taip pat pasižymi didele paplūdimio aprangos įvairove, tad gali rinktis ir iš įvairiaspalvių bermudų šortų ar linksmų marškinėlių.

VANS – šiuolaikiško ir aktyvaus jaunimo simbolis

VANS pradėjo gaminti savo ikoniškus batus 1966 m. ir netrukus jie išpopuliarėjo tarp šaunių riedlentininkų – vaikinų ir merginų. Nuo to laiko prekės ženklas išsiveržė į kitas sritis, savo drabužių kolekcijai suteikdamas unikalų gyvybės ir stiliaus įspūdį. Čia, ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje, VANS kolekcija siūlo ir drabužių asortimentą. Nuo striukių ir džemperių iki suknelių, mes turime viską, ko merginai ar vaikinui gali prireikti, norint sukurti modernų, šiuolaikišką garderobą. Šio prekės ženklo apranga yra žaisminga ir linksma, harmoningai suderinanti modernumą ir šelmiškumą bei padedanti sukurti įvaizdį, kuris yra labai šiuolaikiškas ar neįpareigojantis. Viskas kuriama taip tam, kad atrodytum stilingai ir moderniai, tačiau nebūtum mados vergas, o lengvai ir be didelių pastangų visada jaustumeisi patogiai ir madingai.

VANS naujausios kolekcijos aktyvioms ir nuotykius mėgstančios merginoms

Pamiršk nuobodžias kelnes, marškinius ar šortus. VANS apranga yra kitokia. Su dinamiškų, jaunų dizainerių komanda jie sukūrė energingus ir ryškius dizainus, kurie yra tokie pat spalvingi ir kupini gyvybės, kaip tavo asmenybė. Jų įvairiaspalviai maudymosi šortai nepaliks abejingų prie baseino, o lengvos striukės, papuoštos stulbinančiais piešiniais, leis tau išsiskirti mieste. VANS kuria drabužius specialistams, kuriems reikia atsipalaiduoti. Jų drabužiai yra patogaus dizaino, ryškių spalvų, puikiai tinka pasivaikščiojimui gamtoje, tačiau yra idealūs dėvėti ir mieste. Jų marškinėliai puikiai tinka ir į klubą, o slidinėjimo apranga ir kepurės yra viskas, ko tau reikia, kad žiemos atostogos būtų jaukios. VANS siekia atspindėti asmenybes, kurios mėgaujasi lauko pramogoms ir saulės spinduliais. Taigi patikrink jų gausų asortimentą ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje ir parodyk visiems savo energiją ir nuotykių triškimą šią vasarą.

Rinkis šaunius VANS Old Skool batelius!