Naktiniai245
Rodyti
Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Prekės ženklas
Kaina
Stilius
smėlio hessnatur Naktinukai: priekis
Patarimas
Tvaresnis

hessnatur

49,95 EUR
Galimi dydžiai: XS, M, L, XXXL
purpurinė LASCANA Naktinukai: priekis
Patarimas

LASCANA

nuo 34,90 EUR
Yra daugybė dydžių
purpurinė Underprotection Naktinukai 'SANDRA': priekis
Naujiena

Underprotection

79,90 EUR
Galimi dydžiai: XS, S, M, L, XL
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Naktiniai – kokie turėtų būti kiekvienos moters spintoje?

Kiekviena moteris nori visuomet jaustis gražia ir moteriška, o tvarkingi naktiniai gali padėti tau tokia pasijausti. Labai dažnai moterys nuvertina jų svarbą ir miega vilkėdamos įvairias jau padėvėtas pižamas, antros pusės marškinėlius arba apsikritai, miega su apatiniais. Tai nėra protinga, nes naktį save apgaubiame netinkama energija ir nesijaučiame moteriškomis. Taip pat, miegas su apatiniais kenkia sveikatai. Jei nori įsigyti rūbus miegui, derėtų iš karto imti du skirtingus variantus, kad kiekvieną naktį turėtum pasirinkimą.

Kodėl naktiniai moterims yra būtini ir nerekomenduojama miegoti su apatiniais?

Labai dažnai moteriški naktiniai yra stipriai nuvertinami; manoma, kad kadangi naktį mūsų niekas nemato, tai ir pinigų švaistyti gražiai bei patogiai miego aprangai nevalia. Tačiau tai – netiesa. Naktį mūsų kūnas turi kokybiškai pailsėti, o tam reikalingas visiškas emocinis, psichologinis bei fizinis komfortas. Nors gali jaustis puikiai nusiteikusi miegui, jei naktį miegosi su apatiniais, tavo kūnas nepailsės. Apatiniai užspaudžia tam tikras mūsų venas ir kraujagysles, todėl kraujas prastai cirkuliuoja po kūną. Jei nori visuomet ypač gerai pailsėti, geriausia turėti specialius drabužius miegui, kurie nevaržytų tavo judesių ir niekur neveržtų. Šiomis dienomis yra tiek daug skirtingų miegui skirtų drabužių komplektų, kad tikrai kiekviena atras tai, kas jai labiausiai patinka.

Naktiniai marškiniai turėtų būti kiekvienos moters drabužinėje

Naktiniai marškiniai yra vienas universaliausių ir patogiausių drabužių, skirtų būtent miegui. Jie visiškai nevaržo judesių, yra laisvi ir patogūs. Jei pasirinksi geros kokybės medžiagą, tavo kūnas naktį neįkais ir nesušals. Maža to, natūrali, odai kvėpuoti leidžianti medžiaga užtikrins, kad visą naktį neprakaituosi. Tokio tipo rūbas puikiai tiks net ir tomis dienomis, kai norėtųsi miegoti iš vis be drabužių – tau bus itin patogu. Svarbu paminėti ir tai, kad naktiniai puikiai tiks ne tik miegui, bet ir ruošimuisi eiti miegoti. Gali ramiai praustis veidą, valytis dantis ir atlikti kitus veiksmus, kurie yra neatsiejama tavo vakaro ritualo dalis. Tokie marškiniai neatrodo vulgariai, todėl net jei vaikščiosi su jais po namus, vis tiek jausiesi jaukiai, elegantiškai bei patogiai. Jei nemėgsti tokio tipo rūbų, gali pabandyti įsigyti pižamą su šortukais – jie puikiai tiks toms, kurios nori šiek tiek kitokio stiliaus.

Seksualūs naktiniai – neatsiejama moteriškumo dalis

Ko gero, visos esame mačiusios įvairias filmų scenas, kuriuose moteris ruošiasi miegui vilkėdama nėriniuotus naktinius . Jie padeda mums pasijusti ypatingai gražiomis, moteriškomis ir atsigręžti į savo moteriškąją pusę. Taip pat, su tokiais rūbais miegodamos mes pailsime ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai – atsistato mūsų emocinė savijauta ir mes pradedame jausti stipresnį ryšį su savo vidiniu seksualumu.

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai moterims
Prekių ženklai moterims
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG