Atrask mūsų VASAROS IŠPARDAVIMĄ: Iki -70%5

Negližė113
Rodyti
Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Prekės ženklas
Kaina
Stilius
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Naktinukai – kokius būtina turėti kiekvienai?

Visos moterys mėgsta jaustis gražiomis ir prisižiūrėjusiomis, o dailūs naktinukai tikrai padeda pasijausti grožio dievaite. Visgi, kad ir kaip būtų gaila, labai dažnai moterys nemano, kad tai yra būtinas drabužis spintoje, todėl visai į jį neinvestuoja. Jos miega su senais, susidėvėjusiais marškinėliais arba negražia pižama, kurią jau daug metų reikėtų tiesiog išmesti. Kai miegame su prastais rūbais, visai nepailsime psichologiškai ir per naktį negalime pasikrauti teigiamos energijos. Būtent todėl, tikrai vertėtų kiekvienai spintoje turėti bent kelis gražius drabužius, skirtus būtent miegui.

Kokią žalą moters kūnui daro miegojimas su apatiniais, o ne su negližė?

Daugelis moterų nusprendžia, kad dailaus negližė jai nereikia ir miega su apatiniais. Taip jos bando taupyti savo pinigus, tačiau galiausiai tenka išleisti kur kas daugiau siekiant atstatyti prarastą sveikatą. Miegojimas su apatiniais yra kenksmingas moters kūnui, nes apatiniai naktį veržia ir užspaudžia tam tikras kūno zonas. Naktį krūtinei naudinga pailsėti nuo veržiančios liemenėlės, o jei to poilsio jai nesuteikiame, galiausiai galime susirgti tam tikromis lėtinėmis ligomis. Taigi, jei nori visuomet išlikti sveika, labai svarbu atsisakyti miegojimo su apatiniais ir pasirinkti specialiai miegui sukurtus drabužius.

Kokie naktinukai tau būtini?

Yra keli naktinukų stiliai, kurie puikiai tiks kiekvienai moteriai. Jei nusprendei įsigyti juos, bet nežinai, kokie būtų geriausi, pradėk nuo paprastų suknelės tipo naktinių. Jie bus pakankamai laisvi, kad jaustumeisi su jais patogiai, bet tuo pat metu jie gali būti ir itin seksualūs. Drąsiai rinkis naktinius su dailiais nėriniais ar kitais papuošimais. Visgi, nepamiršk, kad svarbiausia yra kokybė. Stenkis pirkti tik tokius drabužius miegui, kurie yra pasiūti iš itin aukštos kokybės natūralių medžiagų. Galiausiai, tai rūbai, kurie yra arčiausiai tavo kūno, tad tikrai nėra prasmės taupyti. Jei labiau mėgsti kur kas patogesnius miego drabužius, gali pabandyti įsigyti pižamą-kombinezoną arba komplektą su šortukais. Toks derinys leis tau jaustis ypač laisvai ir neįpareigojančiai, tad galėsi taip vaikščioti net po namus. Svarbiausia, kad naktiniai tau patiktų ir tu jaustumeisi su jais tarytum deivė.

Ar verta pirkti naktinukus internetu?

Naktinukai internetu dažniausiai būna parduodami kur kas pigiau, nei fizinėse parduotuvėse. Taip yra dėl to, kad internetinės parduotuvės turi kur kas mažiau išlaidų. Žinodama tai, gali atrasti itin gražių naktinių už žemą kainą. Be to, matuotis juos namuose yra kur kas patogiau, nei paskubomis tai daryti parduotuvėje. Taip pat, internetinėje parduotuvėje ABOUT YOU dažnai yra taikomos nuolaidos skirtingoms prekėms, tad visuomet rasi ką nors gražaus už prieinamą kainą.

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai moterims
Prekių ženklai moterims
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.5) Nėra jokių ypatingų sąlygų. https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG