Maitinimo liemenėlės88
pilka BOOB Liemenėlė

BOOB

47,90 EUR54,90 EUR
Galimi dydžiai: 75, 80, 90, 100
ruda Bravado Designs Maitinimo liemenėlė

Bravado Designs

49,90 EUR
Galimi dydžiai: 80, 90, 100
PayPalMastercardVisaApmokėjimas pristačiusOmniva

Liemenėlės maitinančiai – patogus komfortas kiekvieną dieną

Drabužiai ir daiktai yra skirti tam, kad kurtų tau patogumą ir komfortą. Būtent tam yra skirtos ir liemenėlės maitinančiai. Šis, specialiai mamoms, sukurtas apatinis trikotažas pasirūpins tavo patogumu tiek maitinant kūdikį, tiek apskritai visos dienos metu. Dauguma maitinimo liemenėlių turi žindymo funkciją, o tai reiškia, kad tu greitai ir patogiai galėsi patenkinti savo vaiko poreikius, pasiruošdama maitinimui vos per kelias akimirkas. Tokių liemenėlių petnešėlės patogiai atsisega priekyje, tad galėsi viską atlikti net viena ranka, kitoje rankoje laikydama mažylį. Užsuk į ABOUT YOU internetinę parduotuvę ir išsirink labiausiai tau tinkantį ir patinkantį modelį iš kelių dešimčių pasirinkimo. Prisimink, ne tu turi tarnauti daiktams, o daiktai turi pasitarnauti tau.

Liemenėlės maitinančiai – ne tik patogu, bet ir stilinga

Negalvok, kad jei tai funkcinis apatinis trikotažas, tai jis būtinai turi būti nuobodus ir nestilingas. Jokiu būdu! ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje siūlomos liemenėlės maitinančiai pasižymi ne tik patogiu funkcionalumu, bet ir šiuolaikišku stiliumi. Net spalvų pasirinkimas yra lygiai toks pats platus kaip įprastų modelių. Juoda, balta, pilka, smėlio, mėlyna, raudona, rožinė – pasirinkimas yra tik tavo. Kalbant apie dizainus, čia vyrauja du pagrindiniai modeliai – sportinio stiliaus itin komfortiškos biustjė be lankelių arba įprasti modeliai su pilnais arba daliniais kaušeliais. Abu modeliai turi žindymo funkciją, tad tik nuo tavęs ir tavo skonio bei poreikių priklauso, kuri maitinimo liemenėlė tau labiau tinkama.

Liemenėlės maitinančiai – pasirūpink savo ir savo vaiko komfortu

Juk motinystė yra unikali kelionė, kurios neturėtų apsunkinti buitiniai rūpesčiai ar kiti nepatogumai. Būtent tam sukurtos yra ir liemenėlės maitinančiai – tam, kad palengvintų šią ypatingą kelionę ir išskirtinėms maitinimo akimirkoms sukurtų dar daugiau magijos ir švelnumo. Tavo patogumui ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje rasi maitinimo liemenėlių komplektų po 2 tos pačios arba skirtingų spalvų modelius. Jų tau tikrai prireiks. Tau dabar belieka išsirinkti tik modelį ir lengvai bei greitai užsisakyti kelių mygtukų paspaudimu, o mes tau tavo išsirinktas prekes pristatysime vos po kelių dienų tiesiai į tavo namus, taigi, nebus atimta nei viena minutė brangaus laiko iš tavęs ir tavo mažylio.

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Maitinimo liemenėlės iš Bravado DesignsMaitinimo liemenėlės iš NoppiesMaitinimo liemenėlės iš BOOBMaitinimo liemenėlės iš MAMALICIOUSMaitinimo liemenėlės iš Envie de Fraise
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai moterims
Prekių ženklai moterims
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Nemokamai iš visų tinklų. Skambinant iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.**Visos kainos nurodytos su PVM.
© 2021 About You AG & Co. KG