Atrask mūsų VASAROS IŠPARDAVIMĄ: Iki -70%5

Džinsiniai šortai1 250
Rodyti
Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Prekės ženklas
Kaina
Stilius
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Džinsiniai šortai – nesenstanti džinsinio audinio klasika

Džinsiniai šortai moterims – išties nesenstanti klasika. Argi gali būti patogesnė apranga karštomis vasaros dienomis? O pasirinkus žymių prekės ženklų produkciją, tokie šortai bus kone nesudėvimi. Juk garsių mados namų džinsiniai drabužiai siuvami tik iš kokybiško ir ilgaamžio audinio. Na, o pastarasis yra toks universalus, kad šiandieninėje drabužių rinkoje galima rasti kone visus drabužių tipus, siuvamus iš džinsinio audinio. Pradedant kelnėmis, sijonais, suknelėmis, baigiant striukėmis, švarkeliais ir, be abejo, šortais. Tad, kodėl gi pastarieji baigia užkariauti mūsų spintų lentynas karštuoju sezonu? Visų pirma, dėl to, kad jie yra itin praktiški (bei, kaip jau minėjome, patogūs). Šis drabužis nereikalauja ypatingos priežiūros ir yra neteplus. Beje, pats džinsinis audinys yra labai malonus liesti, nes jis yra pagamintas iš natūralios medvilnės. Vis dėlto, sintetiniai pluoštai, kuriais gamintojai dažnai papildo denimo gaminius, daro audinį nepaprastai elastingą. Tad patogumas – akivaizdus.

Džinsiniai šortai – visada madingi!

Džinsiniai šortai moterims visada bus madingi. Tai puikiai patvirtina neblėstantis džinsinio audinio populiarumas, gyvuojantis nuo pat jo atsiradimo pradžios. Norėtum dar įrodymų, leidžiančių mums teigti, kad džinsiniai šortai niekada nepapuls į mados paraštes? Tuomet, pasižvalgyk po pastarųjų metų pavasario-vasaros kolekcijas. Beje, lygiai tą patį neblėstantį šio drabužio populiarumą pamatytum ir daugelyje kur kas senesnių kolekcijų. Tad, ar verta priminti, kad būtent šis drabužis turėtų būti kiekvienos mados mylėtojos garderobe? Džinsiniai šortai praverčia kuriant ir sportinio, ir laisvalaikio stiliaus derinius. Juos gali dėvėti susiruošus į pasimatymą ar paprastą pasibuvimą su geriausiomis draugėmis. Jais pasipuošusi gali žygiuoti ir į paplūdimį. Šis drabužis nėra tabu ir kai kuriose, laisvesnio aprangos kodo darbovietėse. Atvirkščiai, jei tau darbe reikia išlaikyti jaunatvišką ir nerūpestingą, tačiau tuo pačiu diskretišką ir solidų įvaizdį, rinkis laiko patikrintus, stilingus garsių gamintojų džinsinius šortus. Žinoma, šiukštu neik į darbą su trumpais jų modeliais. Tačiau ilgesni modeliai tavęs nenuvils!

Moteriški džinsiniai šortai: ilgio variacijos

Kad jau prakalbome apie moteriškų džinsinių šortų ilgį, pratęskime šią temą. Dizaineriai mėgsta eksperimentuoti su skirtingais džinsinių moteriškų šortų ilgiais. Yra visiškai trumpų ir labai ilgų modelių, bet ne tiek, kad juos būtų galima pavadinti kelnėmis. Ką derėtų žinoti apie skirtingus šortų ilgius? Paprastai šie modeliai siekia šlaunų vidurį ir yra dėvimi kartu su lengvais vasariniais marškinėliais ir ilgesnėmis tunikomis. Įdomus variantas – tokių šortų derinimas su klasikiniais baltais marškiniais. Šortai, kurių ilgis siekia kelius, tinka bet kokios figūros merginoms ir moterims. Tai yra pagrindinis jų pranašumas. Tokiems modeliams dažnai pridedami atvartai, kurie taip pat gali tapti savarankiška stiliaus detale. Šortai, siekiantys iki kelių vidurio ir ilgesni, dažnai padeda paslėpti nepageidaujamus papildomus kilogramus. Toks drabužis sukuria pakankamai diskretišką įvaizdį, todėl, kaip ir minėjome, jį galima įlieti net ir į dalykinio stiliaus derinius, jei nėra aprangos kodo.

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai moterims
Prekių ženklai moterims
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.5) Nėra jokių ypatingų sąlygų. https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG