Iki -50% PAPILDOMAI PREMIUM prekėms5

Liko:00Val.00Min.00Sek.
Palaidinės moterims5,080

Palaidinės – tavo draugės nuolatinės

Į romantišką pasimatymą ar oficialų susitikimą darbe, į svečius pas anytą ar pašėlti su draugėmis mieste – kad ir kur susiruošei, palaidinė bus ištikima tavo palydovė. Tai vienas universaliausių rūbų, kurį lengvai priderinsi tiek prie klasikinio kostiumėlio, tiek prie džinsų ar sijono. Jų rasi įvairiausių spalvų ir formų, tinkamų ir žiemai, ir vasarai. Atverk spintos duris ir išsirink sau tinkamiausią palaidinę, su kuria jausiesi subtiliai moteriška, laisva ir pasitikinti savimi bet kurioje situacijoje.

Kokios palaidinės man reikia

Nuo ko pradėti tinkamos palaidinės paieškas? Peržvelk savo garderobą - jei tavo spintoje dominuoja griežto stiliaus rūbai – dalykiniai kostiumėliai, tiesios kelnės ir klasikiniai sijonai – tuomet palaidinės be rankovių bus puikus pasirinkimas. Jas gali dėvėti po švarku ar tvarkingai susagstomu megztuku. Marškinėliai be rankovių gali būti praktiški ir kasdienai, ir vykstant atostogauti, tad jų niekada nebus per daug, ypač jei tavo spintoje vyrauja neįpareigojančio stiliaus rūbai. Romantikės neabejingos nėriniuotoms palaidinėms, su kuriomis lengvai sukursi rafinuoto ir subtilaus puošnumo įspūdį. Trumpą ar ryškiaspalvę palaidinę griebk, jei tau pabodo nesiskirti su minia, keliauji pailsėti prie jūros ar su draugais namie rengiate vakarėlį.

Slėpk trūkumus, rodyk privalumus su tinkama palaidine!

Ar žinai, kad palaidinės moterims turi visas galimybes išryškinti patraukliausias tavo vietas, o prireikus – pridengti „silpnąsias”. Palaidinės kaklo iškirptės forma turi esminės reikšmės, ar jausiesi gerai, pavyzdžiui, su gilesne V formos iškirpte. Plazdančios ir lengvai it vanduo krentančios palaidinės gali tau leisti laisvai kvėpuoti ir jaustis puošniai, net jei nesipuikuoji liaunu liemeniu. Jei tavo pečiai siauri, drąsiai rinkis pečius atidengiančias palaidines be petnešėlių ir viršutinę savo kūno dalį pabrėžk šviesių spalvų rūbais - tiks ovalių ir kvadratinių formų iškirptės. Tvirtesnio sudėjimo ir platesnių pečių bei didesnį biustą turinčios moterys puikiai atrodys su liemenį paryškinančiomis palaidinėmis, taip pat su vertikalumo siluetui suteikiančia V ar U formos iškirpte.

Priderink palaidinę ir susirink komplimentus

Neprašausi ir išlaikysi skoningą stilių, jei atminsi vieną paprastą taisyklę, jog atviras viršus labiausiai dera su uždara apačia (pavyzdžiui, atvira minimalistinė palaidinė visuomet geriau atrodys prie kelnių ar ilgesnio sijono, nei prie mini sijonėlio). Ir atvirkščiai, ties pečiais ir kaklu uždaresnė, laisvai krintanti moteriška palaidinė derės ne tik prie aptemptų džinsų, bet ir prie trumpučių vasarinių šortų ar vos kojas dengiančio sijono – atrodysi vasariškai linksmai, bet vis dar subtiliai.