Maudymosi kostiumėliai moterims486

Maudymosi kostiumėliai – pasitik vasarą stilingai

Artėja vasara? O gal tiesiog planuoji išvyką į SPA ar tiesiog nori pradėti sportuoti, lankydama baseiną? Tada tau būtinas naujas maudymosi kostiumėlis. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje rasi itin platų jų pasirinkimą, tad tikrai atrasi sau patinkantį modelį, kuris leis išsiskirti iš minios, atrodyti stilingai ir kartu jaustis patogiai. Vienspalvis, dryžuotas, o gal su raštais ar margas? Maudymukai internetu yra visų galimų spalvų ir atspalvių bei, žinoma, pačių įvairiausių dizainų. Su itin plonomis ar storomis petnešėlėmis, o gal užrišami tie kaklu? Tiesaus ir klasikinio dizaino, o gal dailiai sukryžiuota ir kiek nuoga nugara? Maudymuką rinkis pagal savo skonį, mėgstamą spalvą, tačiau taip pat atkreipk dėmesį, kokiai paskirčiai tau reikia šio naujo pirkinio. Skaityk toliau ir rask keletą patarimų, kas yra svarbu ir būtina paminėti.

Maudymosi kostiumėliai – tiek pliaže, tiek baseine

Jei mėgsti intensyviai plaukioti baseine ar ežere, tuomet turėtum rinktis maudymukus moterims, kurie yra klasikiniai, kokybiški, turi nedideles iškirptes ir, geriausia, yra su storesnėmis petnešėlėmis, kurios susikryžiuoja nugaroje. Taip galėsi siekti savo asmeninio greičio rekordo laisvai ir patogiai, netrukdoma vėl nusmukusios petnešėlės ar nuo greičio atvipusios viršutinės dalies. Jei planuoji vasarą skirti daug laiko deginimuisi, tuomet, atvirkščiai, rinkis kuo atviresnį maudymosi kostiumėlį. Šiam tikslui pasitarnaus kuo plonesnės ar lengvai nuimamos petnešėlės. Itin žavūs ir seksualiai atrodantys yra vientisi modeliai, turintys dailias iškirptes krūtinės, pilvo ar nugaros srityse. Tik turėk omeny, kad saulėje jie gali būti ne tokie tinkami, dėl būsimo keisto įdegio, tačiau baseine ar SPA jie yra nepakeičiami.

Maudymosi kostiumėliai – neišsižadėk savo unikalaus stilius net ir paplūdimyje

Rinkdamasi maudymosi kostiumėlį, būtinai tinkamai išsirink savo dydį, nes kitu atveju bus labai nepatogu. Per didelis dydis nuolat smuks, o per mažas – verš ir varžys tave ir tavo judesius. ABOUT YOU paieškos filtre pasirink tiek pagrindinį, tiek kaušelio dydį. Jei nesijauti visiškai komfortiškai apnuogindama savo kūną, tuomet vientisas maudymosi kostiumėlis bus kaip tik tau. Beje, skirtingi modelių dizainai leidžia šiek tiek paslėpti arba išryškinti norimas kūno vietas. Pilvuką itin dailiai paslėps vienspalviai, tamsūs modeliai su raukinukais. Jie optiškai lieknina tavo kūną. Krūtinę gali išryškinti ne tik gilesnėmis iškirptėmis, bet ir kontrastiniais dviejų spalvų modeliais, kur visas maudymukas yra vienos, tamsios spalvos, o krūtinės plotas šviesus. Tokie modeliai itin subtiliai ir gražiai, optimaliai pabrėžia skirtingas kūno linijas bei išsiskiria iš minios. Išsirink savo naująjį maudymuką internetu jau dabar ir mėgaukis vasara be jokių rūpesčių!