Bikiniai1,927

Bikinis – nesenstantis karštų dienų palydovas

Vasara, saulė, jūra – trūksta tik tinkamo bikinio. O jų yra įvairiausių modelių ir dizainų. Kaip išsirinkti? Pirmiausia reikėtų pagalvoti apie tai, kurias kūno vietas norėtum išryškinti, o nuo kurių galbūt nukreipti dėmesį. Bikinis nors ir mažutis, tačiau pasirinkus tinkamos formos liemenėlę ir tinkamo kirpimo kelnaites gali padaryti stebuklus tavo figūrai. Mes patarsime kaip išsirinkit tau tinkamą, o jei pasirinkimas visgi netiks, galėsi prekę nemokamai gražinti.

Kiekvienam sudėjimui yra tinkantis bikinis

Kokio modelio bikinis tau geriausiai tiks, priklauso nuo tavo figūros proporcijų. Žemiau išvardinsim populiariausius bikinių modelius ir padėsime nuspręsti, kuris – tau.

Bikiniai su pakietinta „push-up“ stiliaus liemenėle

Jei tau svarbu turėti dailią dekoltė, bet iki jos tau dar šiek tiek trūksta, rinkis bikinį, kurio liemenėlės kaušeliai yra pakietinti ar turi papildomus įdėklus. Tokia liemenėlė ne tik sukurs nepriekaištingą formą, bet ir pridės vieną ar du dydžius. Žinomi gamintojai, tokie kaip Lascana, pasirūpins, kad bikinio liemenėlė būtų ir patogi bei tavo naujai suformuota krūtinė atrodytų natūraliai. Detalės, tokios kaip raukiniai ar aplikacijos, taip pat gali pasitarnauti kuriant didesnio biusto įspūdį.

„Balconette“ stiliaus bikiniai

Jei nori, kad į tave tikrai visi atkeiptų dėmesį, rinkis „Balconette“ stiliaus bikinį. Nesvarbu ar turi mažesnį ar didesnį biustą, šio tipo modelis pakels, suformuos ir išryškins. Jei tau taip pat svarbu ir komfortas arba ketini paplūdimyje užsiimti aktyvia veikla, rinkis šio tipo liemenėlę ne su ant kaklo surišamomis, bet per nugarą einančiomis petnešėlėmis.

Bikinio liemenėlė su lankeliais

Dar vienas bikinio modelis, kuris padės tau suformuoti tobulą krūtinę – liemenėlė su lankeliais. Tai gali būti pakietinta „push-up“ tipo liemenėle ar liemenėlė be pakietinimo, bet kokiu atveju, lankeliai pasirūpins, kad liemenėlė visada išliktų vietoje, o biustas būtų kilstelėtas į viršų.

Trikampis bikinis

Trikampis bikinis jau seniai yra tikra klasika. Jis jaunatviškas, seksualus ir visada išlieka madingas. Tad jei prie jūros ar baseino laiką leidi ne taip jau dažnai ir ieškai bikinio, kurį į atostogas galėtum pasiimti metų metus, trikampis bus tobulas pasirinkimas. Be to, šį populiarų modelį gali rasti visų įmanomų spalvų ir raštų. Jei mėgsti sekti naujausias madas, turbūt žinai, kad šiuo metu ypač madingi bikiniai su papildomais raišteliais ir detalėmis arba už nugaros sukryžiuotomis petnešėlėmis.

Bikiniai su biustjė

Sportiški biustjė yra tiesiog nepakeičiami aktyvių moterų spintose. Tai galioja ir paplūdimio aprangai – turbūt su jokiu kitu bikiniu nesijausi taip laisvai ir patogiai kaip su sportiškuoju biustjė. Nesvarbu ar nardyti, ar čiuožti banglente, ar žaisti paplūdimio tinklinį, biustjė ir pridengs, ir prilaikys. O jei nori ne tik jaustis patogiai, bet ir atrodyti stilingai – irgi ne bėda: bikinių su biustjė yra įvairiausių modelių, tarp jų ir mažučių seksualių bei su madingomis detalėmis ar į akį krintančiais raštais.

ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje gali pirkti bikinio komplektus arba rinktis liemenėles ir kelnaites atskirai, derindama tau patinkančius modelius ir spalvas.