Pereiti prie pagrindinio turinio

Kupono sąlygos

Asmeninė nuolaida iš skilties „Tavo pasiūlymai“

Asmeninė nuolaida iš skilties „Tavo pasiūlymai“ galioja vieną kartą iki nuolaidos galiojimo pabaigos dienos, nurodytos ant nuolaidos, ir bus automatiškai išskaičiuota iš bendros užsakymo sumos, jei bus aktyvuota. Atsiskaitant nereikia nurodyti nuolaidos kodo. Nuolaida neperleidžiama ir gali būti panaudota tik kartu su užsakymu ABOUT YOU.

Per vieną užsakymą galite pasinaudoti tik viena nuolaida iš „Tavo pasiūlymai“ skilties. „Tavo pasiūlymai“ nuolaidos negalima derinti su kitomis akcijomis, PAPILDOMOMIS nuolaidomis ir kuponais. Visiško grąžinimo atveju nuolaidos vertė nustoja galioti. Dalinio grąžinimo atveju nuolaidos vertė bus taikoma likusioms tinkamoms prekėms. Išmokėti, vėliau išskaičiuoti ar grąžinti nuolaidos negalima.

Nuolaida priskiriama kliento paskyrai ir turi būti aktyvuota skiltyje „Tavo pasiūlymai“. Jei nuolaida aktyvuota, ji automatiškai pritaikoma tinkamoms prekėms. Nuolaida galioja tik atrinktoms prekėms, kurie, aktyvavus nuolaidą, pažymimi ženklu „PAPILDOMA“ nuolaida. Nuolaidą „Tavo pasiūlymai“ galima deaktyvuoti iki pirkinių krepšelio, jei jos nepageidaujama panaudoti dabartiniame užsakyme.

Nuolaidų kodai

Taikoma minimali 50 EUR užsakymo suma, nebent ant atitinkamos reklaminės prekės ar akcijos nurodyta kitaip. Nuolaidos kodas neperduodamas ir gali būti panaudotas tik kartu su užsakymu ABOUT YOU. Jis galioja tik vieną kartą ir tik iki nuolaidos kode nurodytos galiojimo pabaigos datos. Nuolaida bus automatiškai išskaičiuota iš tavo sąskaitos, jei užsakymo metu bus įvestas nuolaidos kodas.

Visiško grąžinimo atveju nuolaidos kodo vertė prarandama. Dalinio grąžinimo atveju nuolaidos kodo vertė bus įskaityta tik tuo atveju, jei bus pasiekta minimali saugomų daiktų užsakymo vertė. Kitu atveju nuolaidos kodas negali būti įskaitytas. Išpirkti produktus, kurie nesiekia kvito vertės, neįmanoma. Viename užsakyme gali panaudoti ne daugiau kaip vieną nuolaidos kodą. Nuolaidos vertės išmokėjimas ar piniginis grąžinimas yra neįmanomi.

Nuolaidos kodas negalioja prekėms kategorijoje „populiariausi sportbačiai“ bei šių prekių ženklų prekėms: Versace, Burberry, Oakley, Ray-Ban, Vogue Eyewear, Mammut, Garmin, Arnette, Emporio Armani, Tory Burch, Coach, Ralph Lauren, Obey, Marella, Persona by Marina Rinaldi, Mango, Mango Kids, Mango Man, violeta by Mango, Weekend Max Mara, Max Mara Leisure, Max Mara, Bershka, Pull&Bear, On. Nuolaidos kodas negalioja kartu su kitomis nuolaidomis ir kodais bei negali būti taikomas kartu su PAPILDOMOMIS nuolaidomis. Kodo praradimo atveju kompensacija iš ABOUT YOU AG & Co. KG negalima. Pretenzijos dėl dalinio, ar pilno nuolaidos kodo pakeitimo nepriimamos. Jei nuolaidos kodas prarandamas arba yra pavagiamas, ABOUT YOU pinigų negrąžina. Pretenzijos dėl dalinio, ar pilno kodo pakeitimo nepriimamos.

Kuponai

Kuponas neperduodamas ir gali būti panaudotas tik kartu su užsakymu ABOUT YOU. Jis galioja iki kupone nurodytos galiojimo pabaigos datos ir bus automatiškai išskaičiuotas iš sąskaitos faktūros, jei kuponas aktyvuotas užsakymo pateikimo metu.. Kuponas galioja tik atrinktoms prekėms. Grąžinimo atveju kuponas nustoja galioti. Išmokėjimas grynaisiais pinigais negalima. Kuponas negalioja kartu su kitomis nuolaidomis, kuponais ir nebus įskaitytas į PAPILDOMAS nuolaidas.

Nuolaidų kodai iš trečiųjų šalių

Nuolaidos kodams iš trečiųjų šalių taikoma 100 € minimali užsakymo suma. Nuolaidų kodas yra nekeičiamas ir gali būti panaudotas tik ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas galioja vieną kartą, iki ant jo nurodytos datos ir yra automatiškai nuskaičiuojamas iš galutinės mokėjimo sumos, kai yra įvedamas kodas.

Įvykdžius pilną grąžinimą, nuolaidos kodas nebegalioja. Dalinio grąžinimo atveju nuolaidos kodo vertė bus įskaityta tik tuo atveju, jei bus pasiekta minimali pasiliktų prekių užsakymo vertė. Kitu atveju nuolaidos kodas nebegalios. Nuolaidos kodo negalima panaudoti prekėms, kurių vertė yra mažesnė už pačios nuolaidos vertę. Vienam užsakymui galite panaudoti ne daugiau kaip vieną nuolaidos kodą. Nuolaidos kodo vertės išmokėjimas pinigais yra neįmanomas.

Nuolaidos kodas negalioja prekėms kategorijoje „populiariausi sportbačiai“, taip pat šių prekių ženklų prekėms: Versace, Burberry, Oakley, Ray-Ban, Vogue Eyewear, Mammut, Garmin, Arnette, Emporio Armani, Tory Burch, Coach, Ralph Lauren, Obey, Marella, Persona by Marina Rinaldi, Mango, Mango Kids, Mango Man, violeta by Mango, Weekend Max Mara, Max Mara Leisure, Max Mara, Bershka, Pull&Bear, On. Nuolaidos kodas negalioja kartu su kitomis nuolaidomis ir kodais bei negali būti taikomas kartu su PAPILDOMOMIS nuolaidomis. Kodo praradimo atveju kompensacija iš ABOUT YOU AG & Co. KG negalima. Pretenzijos dėl dalinio, ar pilno nuolaidos kodo pakeitimo nepriimamos. Jei nuolaidos kodas prarandamas arba yra pavagiamas, ABOUT YOU pinigų negrąžina. Pretenzijos dėl dalinio, ar pilno kodo pakeitimo nepriimamos.

Specialiosios „Net Promoter Score“ nuolaidos kodo taisyklės

Visi „Net Promoter Score“ apklausos dalyviai dalyvaus loterijoje, kurioje galės laimėti 50% nuolaidos kodą (žiūrėti taisykles ir sąlygas). Didžiausia krepšelio vertė prieš pritaikant nuolaidos kodą yra 500 € arba 250 € po nuolaidos kodo pritaikymo. Nuolaidos kodas nėra gryninamas ir gali būti naudojamas tik atliekant užsakymą ABOUT YOU. Nuolaidos kodas galioja 4 savaites nuo jo gavimo el. paštu dienos ir bus automatiškai išskaičiuotas iš sąskaitos faktūros, jei užsakymo pateikimo metu bus nurodytas nuolaidos kodas. Grąžinant prekes nuolaidos kodo vertė yra prarandama. Vieno pirkimo metu gali būti panaudotas tik vienas nuolaidos kodas. Išmokėjimas grynaisiais nėra įmanomas.

Nuolaidos kodas negalioja prekėms kategorijoje „populiariausi sportbačiai“, bei šių prekių ženklų prekėms: Versace, Burberry, Oakley, Ray-Ban, Vogue Eyewear, Mammut, Garmin, Arnette, Emporio Armani, Tory Burch, Coach, Ralph Lauren, Obey, Marella, Persona by Marina Rinaldi, Mango, Mango Kids, Mango Man, violeta by Mango, Weekend Max Mara, Max Mara Leisure, Max Mara, Bershka, Pull&Bear, On. Nuolaidos kodas negalioja kartu su kitomis nuolaidomis ir kodais bei negali būti taikomas kartu su PAPILDOMOMIS nuolaidomis. Kodo praradimo atveju kompensacija iš ABOUT YOU AG & Co. KG negalima. Pretenzijos dėl dalinio, ar pilno nuolaidos kodo pakeitimo nepriimamos. Jei nuolaidos kodas prarandamas arba yra pavagiamas, ABOUT YOU pinigų negrąžina. Pretenzijos dėl dalinio, ar pilno kodo pakeitimo nepriimamos.

> > > > > > >