CRAZY BET: -50% VISKAM programėlėje!5

Tik dabar:00Val.00Min.00Sek.
Batai moterims41

Peržiūrėjai visas kategorijos Batai prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Batai

UGG avalynė – batai su istorija

1978 m. jaunas banglentininkas iš Australijos Pietų Kalifornijos pakrantėje įkūrė prekės ženklą UGG. Jo australiškos šaknys įkvėpė stiprią meilę avikailiui ir jis buvo įsitikinęs, kad vieną dieną kartu su juo šią meilę pajaus visas pasaulis. Iki devintojo dešimtmečio vidurio, UGG prekės ženklas tapo pietinės Kalifornijos kultūros simboliu, o 2000 m. Oprah pabrėžtinai paskelbė UGG vienu iš jos „Mėgstamiausių dalykų“ ir savo studijos auditorijai padovanojo 350 porų batų. 2000 m. pradžioje UGG audringai įsiveržė į Niujorko mados pasaulį siūlydami nuo kasdienių batų ir šlepečių, iki stilingos prabangios avalynės, patraukiančios „Vogue“ puslapius. 2003 m. UGG debiutavo su pastelinių spalvų batų modeliais - švelnių mėlynos ir rožinės atspalvių. Vėl pažymėti Oprah „Mėgstamiausiuose dalykuose“, šie spalvingi modeliai sulaukė greitos sėkmės, o prekės ženklo populiarumas neįtikėtinai išaugo tiesiog per naktį. 2010 m. UGG kartu su „Swarovski Elements®“ sukūrė bendrus dizainus, siūlydami nestandartinius batus su žaviai ir elegantiškai žvilgančiais kristalais. 2011 m. UGG įžengė į aukštosios mados pasaulį su „UGG Collection“, sujungdami nesenstantį itališką batų amatą su avikailių patogumu. Nori ir tu tapti šios neįtikėtinos istorijos dalimi? Įsigyk UGG batų porą dar šiandien.

Stilingi UGG batai tavo kasdienei aprangai

UGG avikailio batai yra iškart atpažįstami, tačiau šis prekės ženklas siūlo žymiai daugiau – zomšinius mokasinus, odinius aulinukus ir basutes ant platformos. Iš pradžių šie batai buvo sukurti banglentininkams, kad padėtų jiems sušilti kojas vos išlipus iš vandens, o dabar UGG siūlo madingą avalynę visai šeimai. Odiniai aulinukai suteikia kojoms elegantiškumo, kai yra derinami su siaurais džinsais ir trumpomis baikeriškomis striukėmis, o sportiški laisvalaikio bateliai derinami prie neutralių atspalvių sijonų ir kelnių papildys tavo kasdienę aprangą. Tuo tarpu klasikiniai vertos odos UGG batai, suderinti su žavia moteriška kepure ir dideliu šaliku sukurs stilingą ir išbaigtą žiemos įvaizdį.

UGG batai sukurti tavo patogumui ir šilumai

Yra žmonių, kuriuos erzina sušalę kojų pirštai ir nemaloniai šaltos kojos visą žiemą - ir yra tokių, kurie pasinaudoja proga pasiimti UGG batus iš savo batų lentynos ir visada mėgaujasi šiluma ir patogumu. Šis prekės ženklas kurdamas naujas kolekcijas vis įrodo, jog gali sukurti tiek žavius, tiek ir šiltus bei patogius batus. Bet kas lemia, kad UGG batai garantuoja optimalią pėdų temperatūrą net ir šalčiausiomis sąlygomis? Viskas priklauso nuo naudojamų medžiagų. UGG batai yra iškloti aukštos kokybės avies kailiu. Be aukštos kokybės odos, šis madingas prekės ženklas pasirūpina dar vienu veiksniu, dėl kurio jo siūloma moterų avalynė tampa nenugalima: paprastas minimalistinis dizainas yra lengvai suderinamas su daugeliu įvaizdžių. Kadangi kiekvienos moters skonis yra skirtingas, ši kompanija siūlo įvairius batų modelius – auštakulniai ar žemapadžiai, zomšiniai ar odiniai, kasdieniai ar elegantiški, ar net puošti blizgučiais. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje atrasi savo mylimiausius moteriškus batus UGG.