CRAZY BET: -50% VISKAM programėlėje!5

Tik dabar:00Val.00Min.00Sek.
Liemenėlės moterims19

Peržiūrėjai visas kategorijos Liemenėlės prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Liemenėlės

Kaip pasirinkti tinkamiausias Triumph liemenėles?

Daugumai moterų tobulos liemenėlės paieškos yra ganėtinai sudėtingas procesas, bet Triumph liemenėlės išsiskiria tuo, kad yra itin įvairios ir tinka daugeliui figūros tipų. Nors dažniausiai mes jaučiamės taip, tarsi visos liemenėlės parduotuvėse yra nepatogios, negražios arba spaudžia, visgi geros kokybės apatinius gaminantis prekės ženklas suteikia galimybę kone kiekvienai atrasti patį tinkamiausią modelį. Svarbiausia, gerai suprasti, kada liemenėlė yra tinkama tavo kūnui, o kada – tikrai ne. Taigi, kaip atrasti idealios formos liemenėlę, kuri pabrėžtų figūros privalumus ir padėtų paslėpti trūkumus?

Triumph liemenėlių tipai

Kaip siūlo beveik kiekvienas kitas apatinių prekinis ženklas, Triumph liemenukai gali būti kelių skirtingų modelių. Parduotuvėse bei internete gali rasti krūtinę stipriai arba lengvai pakeliančių, besiūlių, „balconette“ tipo ir kitokio stiliaus liemenėlių. Visos jos pildo tam tikrą funkciją – vienas patogiau dėvėti po suknelėmis atvirais pečiais, kitas – su palaidinėmis gilia iškirpte, trečias – su drabužiais apnuoginta nugara. Būtent dėl to, rekomenduojama turėti bent kelias skirtingų modelių liemenėles, kad galėtumėte jas varijuoti priklausomai nuo situacijos bei tos dienos aprangos.

Kaip suprasti, ar liemenukas Triumph tau tinka?

Moterys dažnai nešioja liemenėles, kurios yra visiškai nepatogios ir galvoja, kad tai yra normalu. Visgi, ekspertai teigia, kad liemenėlės tu turėtum beveik nejausti ant kūno. Nors visi Triumph liemenukai yra itin minkšti ir malonūs kūnui, visgi reikėtų žinoti kaip suprasti, ar būtent tavo pasirinktas tau tinka. Pirmiausia, būtinai atkreipk dėmesį į tai, ar liemenėlės juosta pilnai priglunda horizontaliai. Ji neturi veržti tavo nugaros, bet tuo pat metu neturi kabėti. Geriausia, jei tarp liemenėlės ir kūno gali laisvai sutalpinti du pirštus. Taip pat, svarbu, kad petnešėlės nespaustų pečių, o kaušeliai gražiai apgaubtų krūtis. Jei kaušeliai atsikišę, tai reiškia, kad dydis yra netinkamas.

Kaip suprasti, kad turima Triumph liemenėlė jau susidėvėjo?

Labai dažnai įsigijus gražius Triumph liemenukus visai nesinori jų išmesti, nes jie labai patogūs bei malonūs kūnui. Tačiau, labai svarbu laiku keisti liemenukus – geriau įsigyti naują, kuris džiugins dar labiau nei senasis. Lengvai suprasi, kad tavo turima liemenėlė jau susidėvėjo, jei net užsegus ją ant paskutinio užsegimo ji vis tiek išlieka ganėtinai laisva. Tai reiškia, kad turimas daiktas nebeatlieka savo pirminės funkcijos ir nelaiko krūtų reikiamoje pozicijoje. Taip pat, jei liemenėlė tapo nusėta medžiagos burbuliukais arba kažkiek nubluko, jos dėvėti nereikėtų, nes nesijausi atrodanti puikiai – geriau išsirink naują ir vėl mėgaukis tobulu vaizdu bei pilnu patogumu!