CRAZY BET: -50% VISKAM programėlėje!5

Tik dabar:00Val.00Min.00Sek.

Paltai moterims – nesudėtingai pasisemk įkvėpimo internete

Savo naująjį moterišką paltą rasit gausiame ABOUT YOU asortimente. Be palto, gali įsigyti ir kitų šaltajam sezonui tinkamų drabužių. Daugelis trumpų paltų modelių yra sukurti taip, kad galėsi nešioti juos net ir vasarą. Taip pat gali rasti paltų su pamušalu, jie yra tinkamesni tikrai šaltoms žiemos dienoms. Lietpalčiai yra ypač populiarūs tarpsezoniniu laikotarpiu. Įprastinis siluetas dažnai derinamas su sagų eile ar juosmens diržu. Spalvų paletė pritaikyta prie tavo aplinkos šiuo metu: moteriškų paltų dizainuose vyrauja pasteliniai ir žemės tonai. ABOUT YOU parduotuvėje esantys vilnoniai paltai yra ypač jaukūs. Vilna, kaip pagrindinė tekstilė, yra ideali, kad būtų patogu dėvėti. Tu tiesiog norėsi įsisukti į šį audinį. Ir tam yra daugybė priežasčių. Viena jų – skirtingi moteriškų paltų modeliai suteikia daug galimybių naujoviškoms stiliaus idėjoms ir juos galima derinti su kitomis madingomis detalėmis.

Atrask naują paltą, tinkamą prastam orui!

ABOUT YOU neleis tau sušalti. Mūsų naujų žieminių paltų kolekcija užtikrins, kad jokie orai neužklups tavęs be palto. Būsi apsaugota nuo drėgmės ir šalto oro, o be to, dar ir puikiai atrodysi – tai yra nepakartojama! Moteriškas teddy paltas su gobtuvu ir dirbtiniu kailiu yra šio sezono hitas! Jei gobtuvas nuleistas, gali dėvėti prašmatnią vilnonę kepurę ar kitą galvos apdangalą, apsaugantį tavo ausis. Priklausomai nuo savijautos, pridenk galvą norimu būdu ir atrodyk stilingai bei nenuobodžiai.

Moteriški paltai tinkami šaltoms žiemos dienoms

Pūkiniai paltai yra nesenstančios klasikos dalis. Lengvos plunksnos palte užtikrina didžiausią įmanomą patogumą. Tau nereikia dėvėti sunkių moteriškų paltų, pūkiniai paltai yra jaukūs ir šilti. O gausiame asortimente yra ne tik įvairių modelių, bet ir populiariausių spalvų. Tikrai rasi tai, kas tau patiks pagal tavo skonį. Optimalus demisezoninės striukės ir žieminio palto derinys yra „duffle“ paltas. Labiausiai žvilgsnį traukia šio palto perkišamos sagtys, suteikiančios jam ypatingo unikalumo ir paverčiančios jį tikrai išskirtiniu. Taip pat populiarūs yra tamsių spalvų paltų modeliai su sagomis ir diržais. Daugumos šiuolaikinių paltų dizainai atrodo tiesiog jaudinančiai. Ar jau radai naująjį paltą internetu?