Išskirtinė rudens nuolaida: Iki -50%5

Slidinėjimo kelnės moterims53

Peržiūrėjai visas kategorijos Slidinėjimo kelnės prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Slidinėjimas

Slidinėjimo kelnės – funkcionalu ir madinga

Jeigu ruošiesi važiuoti slidinėti, tarp įvairių daiktų, kuriuos turėsi įsigyti, bus reikalingos ir slidinėjimo kelnės . Paprastos, treninginės kelnės šiuo atveju visiškai netinka, nes slidinėjimui skirtus drabužius gamina specialios firmos, kurios užtikrina, kad jų gaminiai būtų nepralaidūs vandeniui, gerai išlaikytų šilumą, apsaugotų nuo vėjo ir sniego. Su slidininko kelnėmis turi jaustis laisvai. Nesistenk aptemti savo kūno linijų, nes tai varžys tavo judesius, o prigludęs prie kūno drabužis negalės išlaikyti šilumos. Taigi, tau reikia laisvų ir ilgesnių kelnių, po kuriomis galėsi apsimauto dar vienas. Jos turėtų būti reguliuojamos taip, kad galėtum užsitraukti ant bet kokių slidinėjimo batų. Rinkis aukštos kokybės kelnes, kurios padės įveikti visus iššūkius slidinėjimo metu, o kartu bus madingos. Svarbu, kad jos būtų puiki apsauga nuo vėjo, sniego, vandens, todėl būtinai ieškok pagamintų iš vandeniui atsparios medžiagos.

Slidinėjimo kelnės moterims

Kartais moterys ir merginos išvažiuoja slidinėti, visiškai nežinodamos, kokius drabužius ir kelnes pasirinkti. Pradedančiosios mano, svarbiausia, kad slidinėjimo kelnės būtų šiltos. Pasirinktas netinkamas drabužis sulaiko prakaitą ir jo neišgarina, po kurio laiko drėgmė pradeda vėsinti, taip galima ir peršalti. Slidinėjimo sporto specialistai pataria mūvėti du-tris sluoksnius kelnių. Geriausiai, jei apatinis sluoksnis pagamintos iš poliesterio ar polipropileno. Kokybiškos medžiagos garina drėgmę ir išlaiko odą sausą. Taip pat galima rinktis tokiomis pačiomis savybėmis pasižymintį šilką arba merino vilną, o vengti reikėtų kelnių su medvilne. Nors ji gerai sugeria drėgmę, tačiau jos neišgarina ir drabužiai po kurio laiko tampa šlapi. Ant apatinių – toliau maunamos viršutinės slidinėjimo kelnės . Nors kai temperatūra labai žema, prireikia ir vidurinio kelnių sluoksnio, kurio funkcija – toliau garinti drėgmę. Tam tinka iš vilnos arba dirbtinės vilnos pagamintas drabužis.

Viršutinės slidinėjimo kelnės

Viršutinės kelnės būna apšiltintos su pamušalu arba neapšiltintos. Nešiltinti drabužiai suteikia daugiau judėjimo laisvės, nes jie yra plonesni ir puikiai apsaugo nuo lietaus ir vėjo. Specialistai pataria, jog pasirinkus tokį viršutinį sluoksnį, apatinis turėtų būti šiltesnis. Slidinėjimo kelnės su pamušalu gerai apsaugo nuo sniego ir vėjo bei sulaiko šilumą. Šiltesniu oru su šiuo drabužiu galima nedėvėti apatinio sluoksnio. Taip pat būna aukštos kokybės slidininko kelnės , atliekančios kelias funkcijas. Susidedančios iš dviejų sluoksnių, jos apsaugo nuo vėjo, sniego ir kartu šildo. Moterims svarbu, kad drabužis ne tik gerai atliktų šildančią, apsaugančią nuo vandens, vėjo funkciją, bet ir būtų stilingas. Šiuolaikiškiems sporto drabužių prekės ženklams taip pat rūpi, kad dailiosios lyties atstovės jaustųsi gražios net ir ant snieguotos kalno viršūnės, todėl jų kuriamos slidinėjimo kelnės yra madingos ir funkcionalios. Tu gali išsirinkti sau patinkančias ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje.