Prekių ženklų antraštė
Visi produktai iš BRONX86
„Chelsea“ batai 'GROOV-Y' iš BRONX, spalva – juoda, Prekių apžvalga

BRONX

159,00 EUR
yra įvairių dydžių
Auliniai iš BRONX, spalva – raudona, Prekių apžvalga

BRONX

169,00 EUR
Siūlomi dydžiai: 37, 38, 39, 40
Auliniai 'Melanie' iš BRONX, spalva – juoda, Prekių apžvalga

BRONX

169,00 EUR
Siūlomi dydžiai: 38, 39, 40, 41
Batai be raištelių iš BRONX, spalva – juoda / balta, Prekių apžvalga

BRONX

159,00 EUR
Siūlomi dydžiai: 36, 37, 38, 39, 40, 41

BRONX – neseniai išpopuliarėjęs avalynės prekės ženklas

Kiekviena moteris mėgsta avėti gražius batus, o BRONX prekiės ženklas kuria tik tokius. Nuo 1886 metų įmonė kuria išskirtinai patogią ir gražią avalynę, kuri tapo ypač populiaria pastaruoju metu. Įmonė buvo įkurta žmonių, kurie turėjo bendrą aistrą avalynei – jie žinojo, kaip sukurti patogius batus, jie turėjo tame patirties ir mylėjo savo darbą. Dėl savininkų ryžto bei begalinio atsidavimo savo darbui BRONX užsitarnavo gerą vardą visame pasaulyje. Iki šių dienų, šis moteriškos avalynės gamintojas yra laikomas vienu geriausių visame pasaulyje.

Kokie yra pagrindiniai BRONX prekės ženklo tikslai ir vizija?

BRONX pirkėjas žavi dėl to, kad šie batai yra unikalūs. Jie leidžia sukurti savitą stilių, išsiskirti iš minios ir jaustis ne tik gražiai, bet ir patogiai. Mūsų dienomis kiekviena moteris nori jausti stiprų pasitikėjimo savimi jausmą ir būti laiminga – tad BRONX prekės ženklas stengiasi šiuos jausmus perteikti ir savo avalynės kolekcijomis. Jų dizainai yra drąsūs, ryškūs ir iššaukiantys, bet tuo pat metu itin stilingi. Dizaineriai seka visas naujausias mados tendencijas ir stengiasi laiku pasiūlyti savo ištikimoms gerbėjoms reikiamo stiliaus batus. Maža to, dizaineriai skiria didelį dėmesį tam, kad avalynė būtų patogi ir leistų nueiti net pačius ilgiausius atstumus be jokio nuovargio. Avėdama šio prekės ženklo batus kiekviena moteris išsitiesia, jaučiasi unikali ir ypatinga, o jos stilius tiesiog alsuoja pasitikėjimu savimi ir moteriškumu.

Pagrindiniai BRONX prekės ženklo privalumai

BRONX prekės ženklo įkūrėjai yra žmonės, kurie stengiasi ne tik pilnai pateisinti visų savo klienčių lūkesčius, bet ir atitikti šiuolaikines mados tendencijas. Šių batų kolekcijos yra labai dažnai atnaujinamos, tad visos avalynės poros atitinka naujausias mados taisykles. Prekės ženklo dizaineriai dažnai kopijuoja tam tikrus avalynės elementus stebėdami įvairių garsių mados namų podiumo šou, tad avalynė atrodo itin prabangiai. Maža to, batų kūrimui yra naudojamos aukštos kokybės medžiagos, kurios ne tik padeda sukurti patogų modelį, bet ir padeda išlaikyti batus idealios būklės ilgus metus. Puiku tai, kad vieną kartą įsigijusi BRONX prekės ženklo batus, galėsi juos nešioti tikrai ne vieną sezoną, nes jie išliks puikios būklės. Visgi, derėtų nepamiršti jų tinkamai prižiūrėti – avalynę reikėtų karts nuo karto nuvalyti bei impregnuoti, kad jos nepaveiktų lauke dažnai besikaupianti drėgmė bei jos perteklius. Įsigijusi šio prekės ženklo batų porą tu visuomet atrodysi stilingai ir galėsi mėgautis išskirtiniu stiliumi. Bus tikrai sudėtinga gatvėje sutikti antrą merginą, kuri avėtų identiškus batus.

PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG