KENDALL ir ABOUT YOU – gruodžio 4 d., 19:005

Liko:00Val.00Min.00Sek.
 Prekių ženklų antraštė
Batai69
Aulinukai iš BRONX, spalva – juoda, Prekių apžvalga

-10 %

BRONX

169,00 EUR189,00 EUR
Siūlomi dydžiai: 38, 39, 40, 41
Aulinukai 'Next-Americana' iš BRONX, spalva – karamelės, Prekių apžvalga

-11 %

BRONX

149,00 EUR169,00 EUR
Siūlomi dydžiai: 36, 37, 38, 39, 41
Aulinukai 'Melanie' iš BRONX, spalva – vyšninė spalva, Prekių apžvalga

BRONX

169,00 EUR
Siūlomi dydžiai: 38, 39, 40, 41
Aulinukai iš BRONX, spalva – smėlio spalva, Prekių apžvalga

BRONX

199,00 EUR
Siūlomi dydžiai: 36, 37, 38, 39, 40, 41

Bronx batai – kuo jie yra išskirtiniai?

Bronx batai yra gerai žinomi daugeliui stilingų merginų Lietuvoje ir visame pasaulyje. Jie itin išpopuliarėjo pastaraisiais metais, kai į madą atėjo taip vadinamieji „ugly“ stiliaus batai. Visgi, būtent šis prekės ženklas buvo taip stipriai pamėgtas dėl to, kad jis gamina kokybiškus ir pėdai sveikus batus. Rinkoje yra nemažai skirtingų avalynės gamintojų, tačiau, kad ir kaip būtų gaila, dažniausiai jie koncentruojasi tik ties avalynės išvaizda ir stengiasi, kad gaminimo kaštai būtų kuo mažesni. Galiausiai, nuo to kenčia vartotojai, nes jiems tenka gydytis atsiradusias sveikatos problemas. Puiki žinia ta, kad neverta dėl mados aukoti savo sveikatos. Avalynė tikrai gali būti ne tik stilinga, bet ir patogi. Bronx batai būtent tokie ir yra – kokybiški, bet tuo pat metu itin madingi. Taigi, jei išmoksi pasirinkti tinkamą avalynę, visada atrodysi gražiai bei išliksi sveika.

Iš kur žinoti, ar Bronx avalynė iš tikrųjų yra geros kokybės?

Bronx avalynė Lietuvoje tapo tokia populiaria pagrinde dėl to, kad visuomet buvo išskirtinės kokybės, bet tuo pat metu išliko stilinga. Šių batų gamintojai deda daug pastangų į tai, kad saugotų savo vartotojų sveikatą bei sukurtų aukštos kokybės avalynę, kuri tarnautų ne vienerius metus. Visgi, yra žmonių, kurie šios avalynės neperka vien dėl to, kad abejoja jos kokybe. Taigi, tam, kad išvengtum nesusipratimų ir tikrai teisingai išsirinktum batus sau, tau tereikia patikrinti du dalykus – ar yra griovelis Achilo kulnui ir koks yra priekinės bato pusės plotis. Griovelis Achilo kulnui neleis tau prisitrinti kojų, tad nereikės kęsti skausmo bei nuolat klijuotis pleistrų. Taip pat, būtinai atkreipk dėmesį į tai, ar batų priekis yra pakankamai platus. Stenkis vengti tokios avalynės, kuri suspaudžia kojų pirštus. Tai yra labai kenksminga iš fiziologinės pusės, nes galiausiai tau gali išsivystyti išsikišęs kauliukas. Tau to tikrai nereikia – tuo labiau, kai galima rinktis patogią Bronx avalynę .

Bronx batai yra itin minkšti ir lengvi

Bronx batai taip pat yra mylimi daugelio merginų ne tik visoje Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse dėl to, kad yra itin minkšti bei lengvi. Šie požymiai yra ypač svarbūs tada, kai kalbama apie laisvalaikio batelius. Juk būtent su jais dažniausiai einame ilgus atstumus, tad tikrai reikia, kad jie būtų patogūs. Batų minkštumas ir lengvumas taip pat simbolizuoja jų kokybę. Tai reiškia, kad jie pagaminti iš gerų medžiagų, o gamybos procesu nebuvo bandoma sukurti tiesiog kuo pigesnių batų.

PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva
Lietuva
*Nemokamai iš visų tinklų. Skambinant iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.**Visos kainos nurodytos su PVM.5) Nėra jokių ypatingų sąlygų. https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2021 ABOUT YOU SE & Co. KG