VASAROS IŠPARDAVIMAS! IKI 70% NUOLAIDA5

  • Spartesnis užsakymas
  • Paprastas siuntos stebėjimas
  • Ypač paprastas grąžinimas
 • Tavo pageidavimų sąrašas tuščias!
   Pridėk ką norsprie tavo sąrašo.
 • Tavo prekių krepšelis tuščias!
   Pridėti prekę į prekių krepšelį.
  Dar nieko neradai?
  Atrask drabužių komplektus
Calvin Klein logotipas
Calvin Klein Jeans logotipas
Calvin Klein Underwear logotipas
Calvin Klein Swimwear logotipas
Calvin Klein Performance logotipas

CALVIN KLEIN - stilius vyrams ir moterims

CALVIN KLEIN yra pirmaujantis pasaulinės mados ir stilingo gyvenimo būdo prekės ženklas, tikintis drąsiomis ir progresyviomis idėjomis, pateiktomis estetiškuose dizainuose. Šie amerikiečių mados namai, įkurti 1968 m., specializuojasi odos gaminiuose, gyvenimo būdą parodančiuose aksesuaruose, kvepaluose, laikrodžiuose, drabužiuose, juvelyriniuose dirbiniuose ir net namų dekoravimo reikmenyse. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje gali įsigyti išskirtinę CALVIN KLEIN gaminių kolekciją itin paprastai ir greitai. Laikas atnaujinti savo garderobą madinga apranga ir pasipuošti šauniais CALVIN KLEIN aksesuarais ir papuošalais. Nauji kokybiški drabužiai ir stilingos aprangos detalės tiesiog privalo rasti kelią į tavo spintą, kad stilingai ir moderniai atrodytum kiekvieną dieną – nesvarbu, ar apsipirkinėji su draugais mieste, ruošiesi svarbiam darbo susitikimui ar tavęs laukia pašėlęs vakarėlis naktiniame klube.

CALVIN KLEIN moterims – amerikietiškos laisvės ir europietiškos klasikos harmonija

Moterims skirtoje CALVIN KLEIN kolekcijoje gali rasti viską, ko tau reikia garderobo atnaujinimui – nuo kasdienių ar išskirtinėms progoms skirtų apatinių iki sportinės aprangos ir klasikinių kostiumėlių bei elegantiškų suknelių. Pasinerdamas į 90-uosius, šis amerikietiškas prekės ženklas sujungia hip-hopo įkvėptas formas ir šiuolaikišką stilių sukuriančias sportiškas detales. Paprasti megztiniai ir marškinėliai su prekės ženklo logotipu atnaujinami siauresniu kirpimu, asimetriško ilgio ar išskirtinių detalių dizainais. Priderink šiuos drabužius prie klasikinių kelnių ir turėsi puikų retro stiliaus įvaizdį, kuris tiks tiek laisvalaikiu, tiek oficialaus susitikimo metu. Jei nori itin laisvo stiliaus, tuomet rinkis plačius džinsus aukštu liemeniu ar nusmukusias medžiagines kelnes, kurios atrodys laisvai ir suteiks tau komfortą, kad ir ką beveiktum. Taip pat CALVIN KLEIN į mados aukštumas grąžino kultines striukes, nutrintus švarkus ir vintažinį stilių. Nori šiek tiek amerikietiškos laisvės įnešti į savo kasdienybę? Įsigyk kokybiškų ir stilingų CALVIN KLEIN gaminių ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje.

CALVIN KLEIN vyrams – sportiška elegancija kiekvieną dieną

Kai bėgioji po parką ar nori paįvairinti savo miesto stilių, tai lengvai gali padaryti su CALVIN KLEIN vyrams skirta drabužių kolekcija, kurioje vyrauja sportiški aprangos elementai ir kokybiškos medžiagos. Su CALVIN KLEIN gali ne tik pasirūpinti apranga kiekvienai progai, bet ir kiekvienam sezonui. Vasarai būtinai įsigyk maudymosi šortus, kuriuos gali rasti pačių įvairiausių atspalvių – nuo blankių iki pačių ryškiausių. Su jais atrodysi stilingai, kai išsiruoši pailsėti prie baseino ar nardysi atviroje jūroje. Artėjant rudeniui būtinai pasirūpink stilinga striuke iš CALVIN KLEIN kolekcijos, kuri puikiai šildys, tačiau neapsunkins tavęs ir neapkraus tavo įvaizdžio. Prie jos būtinai priderink stilingą kepurę, kuri ne tik suteiks komfortą šaltu oru, bet ir papildys tavo stilių, sukurdama išskirtinį įvaizdį.