Juodasis penktadienis: iki -70% PAPILDOMAI5

Liko:00Val.00Min.00Sek.
 Prekių ženklų antraštė
Filtruoti prekės ženklo prekes
Visi produktai iš Marc Cain3

Marc Cain – mados ikona, įkvėpta moters

Marc Cain kompanija, įkurta Helmut`o Schlotterer`io 1973 m., laikoma premium klasės stiliaus ikona, visus savo pajėgumus sutelkusi Vokietijoje, šalyje, kurioje ir gimė šis prekės ženklas. Mados pasaulyje dažnai pasitaiko situacija, kai tik pati drabužio idėja kyla iš pačios Vokietijos, tačiau gaminiai yra mezgami, dažomi ir siuvami kur nors Azijoje ar Afrikoje. Tuo tarpu Marc Cain produkcija yra iš esmės vokiška. Pradedant audinių mezgimu, naudojant naujoviškas 3D technologijas, baigiant firminės etiketės siuvimu prie gatavo gaminio. Šio prekės ženklo drabužiai yra adresuoti rafinuotai pirkėjai, kurios prioritetas yra tvarkinga, neperkrauta, tačiau savo prabanga išsiskirianti išvaizda, atspindinti unikalų stilių. Tad kas yra toji mūza, įkvėpusi Helmut`ą Schlotterer`į dar 1973-iaisiais? Ji gyvena šia akimirka. Nėra egoistė, bet ir nepamiršta pasirūpinti savimi. Ji žingeidi ir intelektuali, plačiai žvelgianti į supantį pasaulį. Tad nenuostabu, kad ji įkvepia šį mados džentelmeną naujiems eksperimentams ir stilingiausių sprendimų paieškai.

Marc Cain – aukščiausios kokybės moteriški drabužiai

Marc Cain – išskirtinės mados, skirtos moterims, prekės ženklas. Jo filosofijoje dera vokiškas tobulybės siekis ir itališka dvasia alsuojantis aukštosios mados stilius. Aukščiausi dizaino, kokybės, medžiagų, naujausių apdirbimo ir kirpimo technologijų naudojimo standartai yra pagrindinis Marc Cain kredo. Jis neatsiejamas nuo aukščiausio lygio kartelės, užkeltos tiek darbo kokybei, tiek dizaino elegancijai, tiek medžiagoms. Prekės ženklas siekia, kad bet kuri idėja, gimusi kūrybinio impulso metu, būtų novatoriška. Tai yra, duotų pasauliui kažką visiškai naujo, neregėto. Marc Cain kompanijai svarbu, kad tu jaustumeisi patogiai ir elegantiškai, dėvėdama savo pamėgtus drabužius, ir ji be kompromisų siekia maksimalaus patogumo ir tinkamumo šiuolaikinei moteriai.

Marc Cain – prekės ženklas, kurį pamilsi

Marc Cain prekės ženklas užkariaus tavo širdį savo atsidavimu moterų madai ir dėmesio sutelkimu net į mažiausias drabužių gamybos proceso detales. Kaip ir minėjome, didžioji dauguma Marc Cain moteriškų drabužių yra gaminami Vokietijoje. Šio mados džentelmeno kolekcijas sudaro stilingi, patogūs kardiganai, elegantiškos moteriškos suknelės, šaunūs džinsai ir jaukūs marškinėliai bei kiti drabužiai, kurių kiekvienas išsiskiria aukščiausia kokybe ir puikiu stiliumi. Pasirinkusi šio prekės ženklo produkciją, neliksi nepastebėta ir netruksi jį pamilti. Aplinkiniai žavėsis tavo išskirtiniu stiliumi ir elegancija. Todėl, jog mes net neabejojame, kad tu esi tikra Marc Cain moteris. Tau patinka būti tokia, kokia esi – tikra dama. Tu mėgsti išreikšti save, naudodamasi originaliais, aukštos kokybės drabužiais ir netikėtais jų deriniais. Tu nebijai išbandyti naujų dalykų – kaip ir pats moteriškų drabužių prekės ženklas Marc Cain.