Kelioniniai krepšiai moterims34

Peržiūrėjai visas kategorijos Kelioniniai krepšiai prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Rankinės ir krepšiai

Kelioniniai rankinės - atrask savo išvykai tinkamiausią

Atrask visus pasaulio kraštus ir mėgaukis visais kelionių aspektais: su kelioniniu krepšiu tu jau turi tinkamą kompanioną. Praėjo tos dienos, kai jie buvo masyvūs, nuobodūs ir paprasti. Naujos spalvos ir neįprasti dizainai jau seniai rado kelią į dabartines rankinių kolekcijas. Tai reiškia, kad kelioninės rankinės ne tik yra praktiškos, bet ir papildo tavo aprangą kaip stilingas aksesuaras. Kelioninis krepšys turėtų garantuoti maksimalią vietą daiktams ir kuo įmanoma didesnį patogumą. Jei lagaminas tau yra per didelis, o įprasta rankinė yra per maža, kelioninė „tašė“ yra puikus kompromisas. Čia yra vietos drabužiams, asmeninės higienos reikmenims ir viskam, ko reikia atpalaiduojančioms ir sėkmingoms atostogoms.

Kelioninės rankinės – daugiau nei tik daiktų transportavimo priemonė

Ar ieškai naujos rankinės savo kelionei? Nesvarbu, ar elegantiška oda, ar sunkiai nusidėvintis poliesteris: kelioninę rankinę galima rasti iš pačių įvairiausių medžiagų. Jei ieškai ypač tvirto modelio, atostogų krepšys, pagamintas iš poliesterio, yra geras pasirinkimas. Poliesteris yra vienas iš atspariausių cheminių pluoštų. Nešvarumai, drėgmė ir mechaniniai pažeidimai tiesiog negali pakenkti šiai medžiagai. Tuo tarpu odinis kelioninis krepšys visada yra madingas ir absoliučiai nepavaldus laikui. Derinant su žavinga striuke ar madingu džinsiniu švarkeliu, tavo kelioninė apranga bus patogi ir madinga.

Daugelio prekių ženklų kelioninės rankinės įtikina savo praktinėmis funkcijomis. Dideli vidiniai skyriai ir mažos kišenės suteikia daug vietos drabužiams ir kitiems būtiniausiems daiktams. Nesvarbu, ar bikinis, paplūdimio kelnės ar keli suvenyrai: čia telpa viskas. Tvirtas pagrindas suteikia reikiamą stabilumą. Kadangi moterys mėgsta pasiimti drabužių atostogoms daugiau nei reikia, kai kurie gamintojai apie tai pagalvojo. Paminkštintos petnešėlės užtikrina aukštą komforto lygį net ir esant dideliam svoriui. Dar patogiau: kelioninis krepšys su ratukais ir teleskopine rankena. Pakeliui į lėktuvą tiesiog trauk savo krepšį paskui save - erzinantis ir varginantis sunkių krepšių nešimas yra praeitis.

Tavo kelioninis krepšys su daugybe vietos ir galybe skyrių

Net neabejojame, kad tikrai esi patyrusi šią problemą: tu stovi oro uoste prie bagažo juostos ir desperatiškai ieškai savo lagamino. Atsikratyti šios problemos gali padėti spalvotas ir išskirtinis kelioninis krepšys! Dideli raštai ir įdomūs paveikslėliai šią vasarą yra ypač madingi. Gėlių raštai ir ryškios spalvos vien žiūrint į šiuos krepšius jau žadina norą keliauti. Ir dar vienas nepakeičiamas pliusas: savo kelioninį krepšį iš pirmo žvilgsnio atrasi ant bagažo atsiėmimo juostos. Tokios patogios ir lengvos kelionės suteikia nepakartojamą malonumą!