Didelių dydžių tunikos moterims94

Peržiūrėjai visas kategorijos Didelių dydžių tunikos prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Palaidinukės ir tunikos

Tunikos apkūnioms moterims ir merginoms

Tunikos apkūnioms – idealus garderobo elementas pilnesnių formų moterims ir merginoms. Lengvas audinys ir laisvas kirpimas leidžia paslėpti visus figūros trūkumus ir pateikti ją tinkamoje šviesoje. Tunikos pranašumas yra tas, kad ją galima nešioti tiek su tamprėmis, tiek su kelnėmis ar džinsais. Apkūnioms moterims šis drabužis patinka kur kas labiau, nei marškinėliai ar palaidinės, nes jis atlieka daugiau funkcijų. Taip pat svarbu paminėti, kad šis drabužis gali būti derinamas tiek su kelnėmis, tiek su sijonais ar šortais, atsižvelgiant į tai, kokio stiliaus yra pati tunika. Jei ji siekia iki šlaunų vidurio, tuomet geriausia ją derinti su tiesiomis kelnėmis, aptemptais džinsais ar tamprėmis. Na, o trumpi modeliai gali būti derinami tiek su džinsais, tiek su su šortais ar sijonais. Pastaruoju atveju svarbiausia atsiminti, kad pūsti sijonų modeliai netiks prie laisvos tunikos. Nusprendusi prie jos dėvėti ne kelnes, o sijoną, turėtum pastarąjį drabužį pasirinkti tiesaus kirpimo.

Tunikos apkūnioms. Privalumai

Nepaisant paprastumo, didelių dydžių tunikos turi daugybę privalumų, kuriais apdairiai naudojasi bet kokio kūno sudėjimo merginos, įskaitant apkūnesnes. Taigi, kokie jie yra? Visų pirma, tai tunikų savybė vizualiai liekninti figūrą ir paslėpti esamus trūkumus. Antra, daugybė galimų dizaino ir sukirpimo variantų leidžia kiekvienai dailiosios lyties atstovei išsirinkti tobulą modeliuką, parenkant jį pagal figūros ypatumus. Pavyzdžiui, moterys, kurių papildomi kilogramai yra nugulę šonų ir pilvo srityje, gali juos paslėpti, dėvėdamos didelio dydžio tuniką su V formos iškirpte ir siuvinėtais elementais kaklo srityje. O dėl savo ilgio jos suteikia galimybę paslėpti ir klubus bei užpakaliuką. Mes siūlome tau daugybę modelių, kurie gali skirtis vienas nuo kito forma, spalva, ilgiu ir derinimo su kitais drabužiais galimybėmis. Tad, gali būti tikra, kad rasi tai, ko ieškojai.

Tunikos apkūnioms moterims – kaip teisingai išsirinkti?

Nors laisvos tunikos yra universalus rūbas, kuris idealiai tinka plius dydžio moterims, tu turėtum nepamiršti apie jų pasirinkimo taisykles. Tunikos, kaip ir kitų drabužių, pasirinkimas priklauso nuo figūros savybių. Geriausias būdas nusipirkti tinkamus drabužius, kurie tiks būtent tau, yra gebėjimas atsižvelgti į savo kūno linijas. Pavyzdžiui, apvalesnio pilvuko savininkėms netinka aptempti modeliai, o turint pilnesnes rankas, reikėtų jų neakcentuoti ir vengti trumpų rankovių. Vis dėlto, neužtenka tik pasirinkti tinkamą laisvą tuniką, kuri puikiai atitiks tavo figūrą. Ne ką mažiau svarbu sumaniai pritaikyti kitus elementus ir priderinti tinkamus papuošalus. Kasdieninis įvaizdis, sukurtas dėvint tunikas apkūnioms, gali būti paįvairinamas dideliais papuošalais, plačiu diržu ar plonu dirželiu. Jei laisva tunika pasirinkta vakariniam įvaizdžiui sukurti, tuomet tiks dideli pusbrangiai akmenys, arba kokybiški bižuteriniai karoliai, išraiškingos apyrankės ir auskarai. Pasitelk savo vaizduotę!