Didelių dydžių suknelės9 759
Rodyti
Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Prekės ženklas
Kaina
Stilius
mišri Ulla Popken Suknelė: priekis
Naujiena
Apvalesnėms formoms

Ulla Popken

79,90 EUR
Galimi dydžiai: 42-44, 46-48, 50-52, 54-56
juoda Guido Maria Kretschmer Curvy Collection Suknelė 'Cindy': priekis
Patarimas
Apvalesnėms formoms

Guido Maria Kretschmer Curvy Collection

69,90 EUR
Galimi dydžiai: 46, 48, 50, 52, 54
juoda Guido Maria Kretschmer Curvy Collection Suknelė 'Tayra': priekis
Patarimas
Apvalesnėms formoms

Guido Maria Kretschmer Curvy Collection

69,90 EUR
Galimi dydžiai: 46, 48, 50, 52, 54
rožinė ONLY Carmakoma Suknelė: priekis
Apvalesnėms formoms

ONLY Carmakoma

24,90 EUR
Galimi dydžiai: 42, 44, 48, 50, 52, 54
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Didelių dydžių suknelės - madingos ir originalios

Internetinėje parduotuvėje ABOUT YOU tavęs laukia madingos ir originalios didelių dydžių suknelės . Mada nestovi vietoje, o žymūs prekės ženklai kasmet kuria išskirtines didelių dydžių suknelių kolekcijas. Be abejo, nepaisant gausios pasiūlos, pilnesnės figūros savininkėms išsirinkti tinkantį modelį yra sunkiau. Juk reikia atsižvelgti į tai, kad pasirinktas drabužis slėptų figūros trūkumus ir išryškintų privalumus. Tačiau, nepaisant tavo nešiojamo dydžio, tu gali puikiai atrodyti ir traukti aplinkinių dėmesį, pasipuošusi puikiais mūsų siūlomais modeliais. Juk žavi suknelė – tikra odė moteriškumui, neprarandanti savo žavesio ir dabartinėje epochoje, nors dėvima jau nuo neatmenamų laikų. Tinkamai pasirinkusi ir prisitaikiusi modelį savo figūrai, būsi maloniai nustebinta ir susilauksi daugybės komplimentų. O rinktis tikrai yra iš ko. Mūsų internetinėje parduotuvėje pristatomos žymiausių prekės ženklų didelių dydžių suknelės yra įvairių spalvų, ilgių ir modelių. Todėl tu neabejotinai atrasi tinkamiausią sau. Toliau pateikiame patarimus, kuriais besivadovaudama, tai padarysi be jokio vargo.

Didelių dydžių suknelės – kaip išsirinkti tinkamiausią?

Suknelės apkūnioms – tinkamiausias būdas pabrėžti savininkių moteriškumą. Juk kiekviena mergina ir moteris svajoja būti patrauklia ledi. Na, o tai pasiekti lengviausia dėvint kokybišką ir gražaus dizaino suknelę. Tačiau, kaip nesuklysti renkantis? Mes pasidalinsime keliais patarimais, kurie padės tau atrodyti ir jausti puikiai. Visų pirma, siūlome netaupyti kokybės sąskaita. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje pristatomi garsių mados prekių ženklų didelių dydžių suknelių modeliai išsiskiria kokybiškumu ir patraukliu dizainu. Tad, tau nebereikės dvejoti, kuriam iš šių kriterijų teikti pirmenybę. Besirinkdama taip pat turėtum atkreipti dėmesį į savo figūros ypatumus. Jeigu tavo papildomas svoris linkęs kauptis ant kojų, jas derėtų pridengti. Tad optimaliausias ilgis tau būtų žemiau kelių arba dar ilgesnis, beveik siekiantis žemę. Kita vertus, jeigu turi dailias kojytes, kodėl jų nepademonstravus? Tada gali drąsiai rinktis mini modelius. Taip pat nederėtų galvoti, kad apkūnioms moterims ir merginoms skirtos suknelės privalo būti beformės. Šis drabužis turi gražiai paslėpti tavo trūkumus ir išryškinti privalumus. Tad, rinkis gražių linijų ir specialiai sukurtas sukneles apkūnioms, nesidrovėdama pabrėžti tai, ką tau suteikė motina gamta.

Kaip rinktis didelių dydžių suknelę pagal figūrą

Sukneles apkūnioms moterims reikia taikyti kiekvienos damos figūrai individualiai. Jau šiek tiek apie tai užsiminėme, tačiau dabar pakalbėsime kiek plačiau. Kad ir atrodanti ne itin reikšminga, dar viena svarbi detalė, prisitaikant suknelę, yra rankovės. Jos neturėtų būti pūstos ar kitaip rėžti akį, o tinkamiausias ilgis – trijų ketvirčių, vizualiai liekninantis taliją. Neverta gundytis ir labai „rėkiančiomis“ iškirptėmis. Galbūt daili, didesnio dydžio krūtinė ir traukia aplinkinių dėmesį, tačiau perlenkus lazdą, šis akcentas tau vargu ar pridės patrauklumo. Netgi vyrai, kuriuos kartais viliojame savo iškirptėmis, kur kas labiau vertina subtilų moteriškumą, nei pernelyg dideles pastangas pabrėžti savo privalumus. Na, o jeigu tu esi kiek apvalesnio pilvuko savininkė, turėtum atminti, kad tau ne itin tiks tiesaus ar siaurėjančio kirpimo modeliai. Rinkis A-silueto sukneles apkūnioms , kai modelis platėja iškart nuo pečių linijos. Gerai atrodysi ir pasipuošusi modeliu, kuris yra klostuotas nuo talijos. Turėdama omenyje pateiktus patarimus, tikrai išsirinksi tinkamiausią modelį iš mūsų siūlomo asortimento.

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai moterims
Prekių ženklai moterims
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG