Kabantys auskarai moterims70

Peržiūrėjai visas kategorijos Kabantys auskarai prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Auskarai

Ilgi auskarai ypatingoms progoms

Kiekviena moteris nori pabrėžti savo grožį. Kaip džinsai išryškina užpakaliuką, o gili iškirptė – dekoltė, taip ilgi auskarai suteikia visam tavo įvaizdžiui puošnų akcentą. Nuo antikos laikų auskarai buvo populiari priemonė pasipuošti. Daugybė prekių ženklų naudojasi šia sena tradicija ir kuria nuostabius papuošalus ir šiandien. Jie suteikia madingus dizainus klasikiniams juvelyriniams dirbiniams. Ką tai reiškia tau? Jog tavęs laukia ypač didelis kabančių auskarų pasirinkimas. Internetinėje parduotuvėje ABOUT YOU rasi beveik begalinę įvairovę, tad tikrai išsirinksi savo naujus mėgstamus papuošalus ir prie jų tinkančius kitus aksesuarus.

Patys įvairiausi ilgų auskarų dizainai – nuo elegantiškų iki ekstravagantiškų

Iš tiesų, išsirinkti megztinį ar kelnes yra gana paprasta. O prie jų priderinti papuošalus tampa jau truputį sudėtingiau. Kokia medžiaga dera su kokiu įvaizdžiu? Iš esmės, kuo ryškesni tavo drabužiai, tuo kuklesni turėtų būti tavo auskarai. Modeliai, pagaminti iš aukso ar sidabro, puikiai derės su vakarinėmis suknelėmis, kurias vilkėsi šventinės progos metu. Norėdama apsilankyti teatre ar operoje, turėtum derinti aukštos kokybės papuošalus ir klasikinius drabužius. Šiai progai pasirinkusi auksinius kabančius auskarus ir juodą suknelę atrodysi itin madingai ir prašmatniai.

Daugiau akį traukiantys dideli auskarai turėtų atitikti tavo bendrą stilių. Ar išsirinkai raštuotą modelį? Tada dėvėk juos su subtilia, vienspalve palaidine ar suknele. Priešingu atveju tavo apranga gali greitai pasirodyti perkrauta. Patarimas: kabančių auskarų spalva nebūtinai turi atitikti tavo drabužių viršutinės dalies toną. Sąmoningi spalvų kontrastai dažnai sukuria išskirtinį efektą ir suteikia tavo išvaizdai individualumo.

Pritrauk žvilgsnius su kerinčiais ilgais auskarais

Tai skamba neįtikėtinai, tačiau su auskarais taip pat gali paslėpti mažas problemines vietas. Jei turi gana trumpą kaklą, rinkis ilgus auskarus. Jie optiškai ištempia tavo kaklą ir suteikia keletą papildomų centimetrų. Net jei nesi patenkinta savo svoriu, auskarai gali tau padėti. Puošnūs daugiaspalviai modeliai visuomet pritraukia kitų žvilgsnius ir taip atitraukia dėmesį nuo kojų, krūtinės ar pilvuko bei nukreipia pašnekovo žvilgsnį į tavo veidą. Ilgi auskarai su ryškiais raštais yra ypač reikalingi kiekvienos moters papuošalų dėžutėje. Jie ne tik populiarūs vasarą, bet ir suteikia vizualų kontrastą klasikiniams megztiniams ir švarkams bei pagyvina niūrių tonų žieminę aprangą.