Šalikas – šiltas šaltų dienų palydovas

Kai rudenį pradeda spausti pirmasis šaltukas, laikas iš spintos traukti šiltus drabužius, o tarp jų ir šaliką. Net jei lauke dar nėra taip šalta, kad apsivynioti šaliku būtų visiška būtinybė, neatidėliok ir nepalik šio aksesuaro spintoje. Jis ne vien tik atlieka savo praktišką paskirtį, bet ir pasitarnauja kuriant rudeninius ir žieminius rūbų derinius, dažnai – suteikdamas tavo aprangai daugiau spalvų ir faktūrų. ABOUT YOU parduotuvėje gali rinktis iš gausybės spalvų, medžiagų ir modelių, tad be abejonės rasi šaliką, kuris ne vien tik šildys, bet ir praturtins tavo rūbų derinį.

Šalikai moterims – įvairiapusiai aksesuarai

Nėra rūbo, prie kurio negalėtum priderinti šaliko ar šalikėlio. Net prie suknelės, gali dėvėti šilkinį šalikėlį ar pridengti pečius lengvu šaliu. Žinoma, dažniausiai šaliką iš spintos trauki, kai lauke šalta, ir derini jį prie švarko, striukės, ar palto. Dėvėti jį gali laisvai permestą arba tvirtai apvyniotą aplink kaklą, abu būdai yra stilingi ir madingi. Žinoma, ypač šaltomis dienomis turbūt rinksiesi storą minkštą šaliką ir apsivyniosi juo iki nosies, o šiltesniu oru ant kaklo užsiriši skarelę ar persimesi ploną šalikėlį aplink kaklą jo nesurišdama. Tam, kad atrastum savo mėgstamiausią būdą kaip vynioti ar rišti šaliką, turbūt teks šiek tiek paeksperimentuoti.

Populiariausi būdai, kaip dėvėti šaliką

Šaliką apsivynioti arba apsirišti galima įvairiai, ir tai priklauso tiek nuo tavo stiliaus, tiek nuo šaliko modelio. Todėl renkantis šaliką vertėtų pagalvoti ne tik, prie ko jį dažniausiai dėvėsi, bet ir kaip. Plonesnius šalikus galima apsivynioti daug kartų, galus įvairiai perkišant per kilpas – daugybę įvairių būdų, kaip tai padaryti, su detaliomis instrukcijomis, galima rasti internete. Dar vienas plonesnio šaliko privalumas – jo galus galima surišti ir jį dėvėti kaip šaliką – movą. Tuo tarpu didelį šaliką galima laisvai persimesti per pečius ir net persijuosti diržu, jei jis ypač ilgas. Kitas būdas - apsivynioti juo kaklą paliekant trikampius galus ant krūtinės, tam tereikia užkišti vieną šaliko galo kampą už šaliko kilpos einančios aplink kaklą. Čia apsitarnauti gali ir segės, kurios ne tik puošniai atrodys, bet ir padės prilaikyti šaliką surištą.

Atrask savo mėgstamiausią medžiagą

Medvilnė, modalas ar poliesteris, gali rinktis iš visų įmanomų medžiagų, tau tereikia atrasti savo mėgstamiausią. Šalikas iš modalo bus šiltas ir minkštas, o iš poliesterio – tvirtas ir atsparus dėmėms. Šiltesnėmis dienomis visgi reiktų rinktis šaliką iš natūralių medžiagų, nes jos pasižymi geresnėmis termoreguliacinėmis savybėmis. Čia būtų galima paminėti medvilnę, vilną ar kašmyrą. Žinoma, iš ABOUT YOU gali pirkti šaliką internetu be jokios rizikos – jei pasirinktas modelis tau nepatiks ar netiks, galėsi jį nemokamai gražinti.