CRAZY BET: -50% VISKAM programėlėje!5

Tik dabar:00Val.00Min.00Sek.
Batai moterims19

Peržiūrėjai visas kategorijos Batai prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Batai

Clarks batai – stilingi ir patogūs

Yra tokių batų gamintojų, kurie stengiasi sukurti ne tik ypač stilingus, bet ir labai patogius batus. Būtent tokiomis savybėmis pasižymi Clarks batai. Jau daugelį metų ši avalynė turi ištikimus gerbėjus, kurie vertina aukštą kokybę bei neapsakomą patogumą. Maža to, jų kaina yra ganėtinai nedidelė palyginus su tuo, kokią vertę pirkėjas gauna. Vieną kartą atradusi šiuos batus, tikrai norėsi turėti bent vieną porą savo drabužinėje. Tačiau, kaip derinti šiuos batus prie savo jau turimų drabužių?

Clarks moteriški batai – vasariškos modeliai tiks prie suknelių

Ko gero, nėra nieko moteriškiau už plazdančią vasarišką suknelę, o ypač priderintą prie dailios Clarks avalynės. Šio gamintojo basutės yra gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų, tad tavo pėda nešus ir neprakaituos net ir karščiausią vasaros dieną. Pėdos kvėpuos, o tu galėsi drąsiai eiti net į pačius ilgiausius pasivaikščiojimus avėdama ne tik patogų, bet ir stilingą apavą. Basutės yra privalomos kiekvienos moters drabužinėje vasaros metu, tad tikrai reikėtų turėti bent vieną porą. Jei nemėgsti suknelių, tokie batai puikiai atrodys ir prie džinsų ar kelnių.

Clarks avalynė: laisvalaikio batelių modeliai

Clarks siūlo skirtingų tipų avalynę moterims – tarp jų ir laisvalaikio batelius. Mūsų dienomis šie bateliai yra ypač madingi ir juos galima derinti prie įvairaus stiliaus drabužių. Tad gali juos avėti tiek su moteriškesnėmis suknelėmis, tiek su labiau sportinio stiliaus rūbais. Šio tipo Clarks avalynė puikiai tiks vėsesniems vakarams. Maža to, tokius batus lengva pritaikyti ne tik vasaros, bet ir pavasario arba rudens sezonui. Laisvalaikio batai gali būti labiau klasikiniai arba labiau sportiniai, o mūsų parduotuvėje rasi įvairių modelių. Taip pat gali rinktis iš didelės spalvų įvairovės. Svarbu paminėti ir tai, kad internetinėje ABOUT YOU parduotuvėje labai dažnai taikomos nuolaidos įvairiems prekių ženklams, tad tikrai verta pasižvalgyti ir įsigyti puikių batų porą už kur kas žemesnę kainą.

Clarks bateliai – ar jie patogūs?

Kiekviena stilių vertinanti bei save mylinti moteris žino, kaip svarbu, kad batai būtų patogūs, o Clarks bateliai yra vieni patogiausių rinkoje. Jei batai tau nėra patogūs, tu negalėsi mėgautis savo dienomis bei leidžiamu laiku. Būtent todėl, tikrai neverta savo drabužinėje laikyti tokios avalynės, kurios avėti visai nesinori, nes vėliau skauda kojas. Apavui galima taikyti taisyklę, kad mažiau yra daugiau – tai reiškia, kad verčiau turėti mažiau batų, bet svarbiausia, kad jie visi būtų patogūs ir juos norėtųsi nešioti. Kitaip – tai tiesiog pinigų švaistymas.