Pereiti prie pagrindinio turinio
Prisijungti
Pageidavimų sąrašas
Prekių krepšelis

Intensyvi treniruotė
Sportas per karščius

Intensyvi treniruotė Sportas per karščius
Sportas per karščius482

Nepamiršk vandens

Kai karšta, mūsų raumenis ima traukti mėšlungis, kad to išvengtum, gerk pakankamai skysčių ir renkantis sportinį gėrimą atkreipk dėmesį į mineralinių medžiagų kiekį. Vandenyje iš čiaupo mineralų kiekis dažnai būna didesnis nei vandenyje, kuris yra išpilstytas į butelius. Pasitikrink internete, koks mineralinių medžiagų kiekis yra tavo miesto vandentiekyje!

Taip pat pakartotinai pripildomi buteliukai tausoja aplinką – atrask idealų vandens buteliuką savo treniruotėms jau dabar!

Anna D. - Trendy Sparkled Black Fitness Look
Intensyvi treniruotė Sportas per karščius

Išlaikyk vėsią galvą

Tavo sprendimas nuo prakaito – orui laidūs, kvėpuojantys funkciniai drabužiai. Šilumą subalansuojantys pluoštai, tokie kaip liocelis, yra geriausi treniruočių draugai, nes jie greitai sugeria prakaitą ir suteikia vėsinimo efektą. Idealiai tinka sportinė liemenėlė, nes priešingu atveju petnešėlės trinasi į prakaituojančią odą ir sukelia dirginimą.

Beje, kai kalbama apie aksesuarus nepamiršk, kad mažiau yra daugiau. Venk papuošalų ir rinkis sportinę kepuraitę, taip apsisaugosi nuo saulės ir išvengsi ne tik nudegimų, bet ir galimo saulės smūgio.

Anna D. - Bright Pink Fitness Look
Intensyvi treniruotė Sportas per karščius
false