Atrask mūsų VASAROS IŠPARDAVIMĄ: Iki -70%5

Didelių dydžių vakarinės suknelės880
Rodyti
Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Prekės ženklas
Kaina
Stilius
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Didelių dydžių proginės suknelės gražiausiai pasaulio moteriai

Ar tau dar neatsibodo šnekos apie dydžius, apvalumus ir tai, kaip korektiškiau pavadinti vienokį arba kitokį figūros tipą? Mes visos esame skirtingos. Ir mes visos norime jaustis ir būti gražios. Leisk mums padėti tau surasti elegantiškiausią, madingiausią, moteriškiausią apdarą gražiausiai progai: ilgai lauktam vakarėliui, savo arba draugų vestuvėms, išleistuvėms, užtarnauto diplomo atsiėmimo iškilmėms, darbo pobūviui arba romantiškam vakarui. Juk visa tai esi tu: linksma ir gera draugė, perspektyviausia studentė, geriausia darbuotoja ir patraukliausia širdžių ėdikė!

Proginės suknelės apkūnioms: galvos skausmas ir atradimo džiaugsmas

Kad ir kaip mėgtum puoštis, tinkamos didelio dydžio proginės suknelės paieškos kartais gali apkartinti net saldžiausią laukimą. Galbūt nemėgsti vaikščioti per parduotuves. Arba tavo gyvenime tiek įdomios veiklos ir įvykių, kad tiesiog neturi tam laiko. O gal tiesiog esi nusivylusi kitų parduotuvių pasiūla. Parduotuvėje ABOUT YOU rasi įvairių stilių, fasonų ir dizainerių progines sukneles apkūnioms. Lengvos ir standžios medžiagos, satinas ir nėriniai, apgalvotos iškirptės, ilgis ir forma, permatomų ir nepermatomų faktūrų deriniai tobulai priglus ten, kur reikia išryškinti figūros privalumus, ir laisvai kris ten, kur neįkyriai ir stilingai norėtum kažką paslėpti.

Didelių dydžių proginės suknelės ir kitos mažos gudrybės

Tikriausiai jau esi susidūrusi su dilema, kokį drabužį rinktis įsimintinai progai: ilgą ar trumpą? Atviresnį ar kuklesnį? Su rankovėmis ar berankovį? Paprastai kvietimuose į didelius renginius būna nurodytas aprangos kodas. Formaliausi (vadinamieji „white tie‟) renginiai reikalauja ilgos vakarinės suknelės, prašmatniausių, įmantriausių ir brangiausių aukštakulnių ir papuošalų. Laisvesni, tačiau vis tiek gan formalūs „black tie‟ renginiai laidžia kūrybiškesnį aprangos pasirinkimą, pavyzdžiui, plačių kelnių arba sijono ir puošnios palaidinės derinį. Tačiau juose vis tiek derėtų vengti pernelyg drastiškų iškirpčių ir trumpų fasonų. Kokteilinis variantas yra trumpiausias: šiek tiek žemiau arba iki kelių, drąsesnių fasonų ir raštų. Kai aprangos kodas reikalauja kokteilinės suknelės, leidžiama žymiai daugiau blizgesio ir subtiliai apnuogintų pečių ir dekoltė linijos. Taip pat gali rinktis puošnių kelnių arba sijono ir dailios palaidinės kombinaciją. O jeigu konkrečios aprangos formos kvietime nenurodyta, patartume rinktis ir rengtis tuo, kas tau pačiai labiausia prie širdies. Juk patraukliausiai, stilingiausiai ir estetiškiausiai atrodysi tada, kai jausies patogiai ir pasitikėsi savimi! Ir nuostabi, švelni arba drąsi, klasikinė arba ekstravagantiška vakarinė suknelė apkūnioms bus patikimas tavo šarmo ir moteriškų kerų receptas.

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai moterims
Prekių ženklai moterims
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.5) Nėra jokių ypatingų sąlygų. https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG