Biuro sijonai19
juoda BOSS Sijonas 'Vikena'

BOSS

159,00 EUR
Galimi dydžiai: 34, 36, 38, 40, 42
mėlyna BOSS Casual Sijonas 'Vakera'

BOSS Casual

125,00 EUR159,00 EUR
Yra daugybė dydžių
PayPalMastercardVisaApmokėjimas pristačiusOmniva

Pieštuko formos sijonas – solidus universalumas

Pieštuko formos sijonas yra privalomas madingos šiuolaikinės damos drabužių spintos elementas, kuris yra ne tik gražus ir rafinuotas, bet ir paverčia tavo stilių patrauklesnį, ir moteriškesnį. Įvairūs deriniai su pieštuko formos sijonu yra visada originalūs ir leidžiantys tau bet kokia proga atrodyti nepakartojamai ir stilingai. Madingi pieštuko formos sijonai yra tinkami bet kuriuo metų laiku, puikiai atrodantys tiek derinami su griežtu dalykiniu stiliumi, tiek su romantiškais deriniais, skirtais pasimatymams ar laisvalaikio pasivaikščiojimams. Be to, šiuos stilingus sijonus lengva derinti su kitais garderobo elementais. Šį drabužį gali papildyti beveik bet kuria viršutine garderobo dalimi: marškinėliais, palaidinukėmis, klasikiniais marškiniais ir t. t. Sąrašas gali būti tęsiamas, tačiau, su bet kuria viršutine dalimi, priderinta prie pieštuko formos sijono, tavo įvaizdis bus stilingas ir solidus. Mes ne be reikalo šį drabužį pristatėme kaip gebantį suteikti solidaus universalumo. Jis ir yra būtent toks!

Pieštuko formos sijonas: kaip teisingai pasirinkti?

Kaip teisingai pasirinkti sijoną pieštuką – klausimas, kuris tikrai gali iškilti, matant daugybę skirtingų modelių. Jei esi siaurų klubų savininkė, šis drabužis suteiks jiems apimties. Na, o jeigu gamta tave apdovanojo plačiais klubais – šis drabužis pavers tavo figūrą dailia ir vizualiai paaukštins. Beje, dažnai moterys meistriškai slepia savo didelius klubus, besirinkdamos tiesaus kirpimo sijoną ir akcentuodamos pūstesnius viršutinius drabužius. Jeigu norėtum vizualiai ilgesnių kojų, rinkis sijoną su paaukštintu liemeniu arba paprasčiausiai susikišk palaidinę į sijoną. Taigi, šis sijonas gerai atrodo dėvimas bet kokios figūros savininkės. Pasipuošusi juo, galėsi pasirodyti tiek vakarėlyje, tiek griežtus aprangos reikalavimus taikančiame biure. Vis dėlto, renkantis šį drabužį, reikia ir šiek tiek atsargumo: pieštuko formos sijonas neturėtų būti pernelyg siauras, ir nesiraukšlėti ant moteriško kūno iškilimų. Stenkis rinktis modelius su skeltuku – bus patogiau vaikščioti. Tačiau, atkreipk dėmesį, kad skeltukas neturėtų būti pernelyg ilgas. Jis neturėtų pernelyg apnuoginti tavo kojų.

Klasikinis sijonas – visada pasiteisinantis modelis

Klasikiniai sijonai yra visada aktualūs ir madingi. Moterų spintoje visada yra daugybė drabužių ir vyrai gražiąsias mados mėgėjas dažnai pašiepia dėl jų amžino „neturėjimo ką apsirengti“. Tačiau tai problema, išsprendžiama kur kas lengviau, nei atrodo. Visiškai nebūtina susipirkti pusę patinkančios parduotuvės asortimento. Svarbiausia – turėti keletą drabužių, kurie yra pagrindiniai garderobo elementai. Jie gali būti derinami su beveik bet kokiais kitais drabužiais ir skirtingais stiliais. Vienas tokių drabužių moters spintoje yra mūsų aptariamasis sijonas pieštukas. Na, o tarp mūsų asortimente siūlomų garsių prekės ženklų modelių tikrai atrasi tinkamiausią sau. Atrinkdami savo produkciją, mes rūpinamės puikia jos kokybe ir nepriekaištingu stiliumi. Mums labai svarbi galimybė žymių mados namų produkcijai pasiekti tavo drabužių spintą. Tad drąsiai rinkis iš ABOUT YOU pateikiamo asortimento ir tapk dar elegantiškesnė bei solidesnė!

*Nemokamai iš visų tinklų. Skambinant iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.**Visos kainos nurodytos su PVM.
© 2021 About You AG & Co. KG