Žieminės striukės moterims140

Žieminės striukės moterims – kaip pasirinkti tinkamiausią?

Žieminės striukės moterims yra reikalingos: be jų neįmanoma išgyventi nei vieno šaltojo sezono Lietuvoje. Nors mūsų žiemos ir tampa vis šiltesnės, visgi dar tikrai negalime sau leisti visą žiemą pravaikščioti su lengvučiu vilnoniu paltu. Tačiau, ko gero visos moterys susiduria su problema, kad žieminės striukės neatrodo gražiai. Jos nėra stilingos, jų spalvos visos tamsios ir vienodos, o derinti jas prie turimų drabužių ir atrodyti vis tiek madingai yra sunku. Visgi, svarbu suprasti, kad jei turėsi ir ilgą, ir trumpą žieminę striukę, tau bus kur kas lengviau sukurti stilingą įvaizdį. Dažnai moterys atrodo nestilingai vien todėl, kad netinkamai pasirenka striukės ilgį.

Trumpos ir ilgos žieminės striukės moterims

Taigi, trumpos žieminės striukės turėtų būti kiekvienos moters spintoje. Geriausia, jei galėtum sau leisti turėti kelias skirtingas ir kitokių spalvų. Deja, kad ir kaip būtų gaila, dažnai mums tenka pasirinkti tik vieną. Jei kol kas gali sau leisti įsigyti tik vieną trumpą striukę, geriausia, jei ji bus neutralių spalvų. Labai gerai apmąstyk, kokius drabužius paprastai nešioji žiemos metu ir tuomet tau bus lengviau apsispręsti dėl stiliaus. Visgi, ko gero paprasčiausia, jei derinsi trumpą striukę prie kelnių: būtent trumpos striukės geriausiai atrodo džinsų. Jei dėvėsi ją su suknele ar sijonu, tikėtina, kad įvaizdis neatrodys labai stilingai.

Ilgos moteriškos žieminės striukės yra, ko gero, pačios universaliausios. Tačiau, gražiausiai jos atrodo tada, kai yra derinamos prie sijonų bei suknelių. Ilga striukė gerai šildo, todėl su tokia tikrai nesušalsi net ir pačią žvarbiausią žiemos dieną. Nors ilgas striukes rekomenduojama derinti prie sijonų bei suknelių, visgi jos puikiai tiks ir prie kelnių. Taip pat, ilga striukė gali būti bet kokios spalvos, ir tau nereikės ilgai sukti galvos derinant ją prie tavo turimų drabužių spalvų paletės, nes iš po jos išlys tik tavo kojos.

Kur įsigyti žiemines striukes moterims pigiau?

Moteriškos žieminės striukės ko gero yra vienas brangiausių drabužių mūsų spintoje ir tai yra normalu. Jos turi būti aukštos kokybės, neperšlapti kai lauke lyja ar sninga, būti ganėtinai šiltos ir tuo pat metu atrodyti gražiai. Visi šie reikalavimai apsunkina darbą dizaineriams, nes tikrai nėra lengva sukurti vieną tobulą variantą. Medžiagos bei pasiuvimas taip pat kainuoja, todėl galiausiai striukių kaina gaunasi ganėtinai didelė. Tačiau, puiki žinia ta, kad jei pasirūpinsi striukės pirkimu iš anksto, tikėtina, kad tau pavyks sutaupyti. Taip pat, būtinai užsuk į ABOUT YOU internetinės parduotuvės išpardavimo skyrių, kuriame gali rasti nuolaidas garsių prekinių ženklų žieminėms striukėms ir sutaupyti.