Atrask mūsų VASAROS IŠPARDAVIMĄ: Iki -70%5


Converse batai – neblėstanti tavo kasdienio stiliaus žvaigždė

Jau daugiau nei šimtmetį Converse batai mindo gatves visame pasaulyje, o jų populiarumui net ir šiandien retai kuri kasdienė avalynė galėtų prilygti. Tai gatvės mados klasika, pavergusi daugelio moterų ir merginų širdis, seniai išėjusi už gatvės stiliaus ribų ir radusi šiltą prieglobstį daugelio jaunatviškų ir veržlių asmenybių spintose. Priežasčių, matyt, kodėl Converse batai buvo ir tebėra tokie populiarūs, yra ne viena, tad jei tavo gyvenime iki šiol jų nebuvo, išbandyk Converse avalynę. Užtikriname – tu nebenorėsi su jais skirtis!

Balta ir juoda Converse batų klasika

Tarp neįtikėtinos spalvų, modelių ir medžiagų įvairovės moterų avalynės gretose batai Converse turi vieną nepralenkiamą favoritą – tai balto audinio modelis. Kodėl jis toks populiarus? Šviesi drobinė medžiaga kartu su baltais raišteliais, padu ir bato priekyje esančia balta gumine Converse “nosimi”, kuri paprastai yra skiriamoji šio prekės ženklo detalė, susilieja į vientisą vaizdą, kurį super lengva derinti prie kitų aprangos spalvų. Baltieji Converse bateliai suteiks žaismingo ir neįpareigojančio puošnumo, tinkančio ir prie lengvutės suknelės, ir prie mėgstamiausių tavo džinsų. Juodi medžiaginiai Converse batai neatsilieka populiarumu ne tik tarp vyrų, bet ir tarp moterų, o jų išvaizda mažiausiai pakitusi nuo tada, kai šie batai buvo sukurti. Šiandien jais dėvint gali pamatyti ir įžymybę, ir eilinę merginą, lekiančią miesto gatvėmis su riedlente.

Converse batai su auliuku ar be jo? Kaip tau patogiau!

Koks Converse batų modelis tau patraukliausias? Gali rinktis Converse batus moterims su auliuku, nes tai avalynė, su kuria jausiesi ypač stabiliai ir tvirtai, arba griebk sau porą be auliuko, nes tokie atrodys vasariškai ir lengvai, ypač dėvint juos prie suknelės, o ir apsiausi tokius greičiau nei ilgaaulius. Kasdien vedžioji šunį ir dažnai tenka paskubomis išbėgti laukan, arba šiaip nemėgsti lenkti nugaros kad užsirištum raištelius? Tuomet nedvejok ir rinkis trumpiausio kirpimo Converse batelius be raištelių, kurie bus tau tikras išsigelbėjimas, kai be vargo galėsi įšokti į juos per sekundę.

Genialu tai, kas paprasta, ir kitos Converse avalynės paslaptys

Universalumas yra viena iš pagrindinių savybių, kuriomis pasižymi Converse avalynė moterims. Klysti, jei manai, kad jais gali avėti tik prie džinsų ar sportinio stiliaus rūbų. Ryškios asmenybės šiandien juos renkasi prie griežtų kelnių, ilgo sijono ar tvarkingos suknelės, ir taip suderina iš pirmo žvilgsnio nesuderinamus dalykus – neformalų gatvės stilių ir klasikinę aprangą, neįpareigojančią laisvę ir brandų rimtumą. Būk ir tu nenuspėjama, įdomi ir laisva, kurdama unikalius savo derinius su Converse avalyne! Jei tai jau ne pirmoji tavo Converse batų pora, tuomet žinai, kad šie batai kaip geras vynas – kuo ilgiau išlaikyti, tuo žavingesni. Įgiję gyvenimiškos patirties ir ją lydinčių žymių, jie ir toliau trauks pagarbius aplinkinių žvilgsnius, nes tai batai, kuriuose visam laikui įsirėžė Tavo gyvenimas, Tavo nuotykiai, Tavo patirtis!

PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.5) Nėra jokių ypatingų sąlygų. https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG