Prekių ženklų antraštė
Batai419
Sandale iš MARCO TOZZI, spalva – juoda, Prekių apžvalga

MARCO TOZZI

39,90 EUR
Siūlomi dydžiai: 36, 37, 38, 39, 40, 41
Batai su raišteliais iš MARCO TOZZI, spalva – glaisto spalva, Prekių apžvalga

MARCO TOZZI

49,90 EUR
Siūlomi dydžiai: 37, 38, 39, 40, 41
Sandalai iš MARCO TOZZI, spalva – juoda, Prekių apžvalga

Naujiena

MARCO TOZZI

59,90 EUR
Siūlomi dydžiai: 36, 37, 38, 39, 40, 41
Balerinos iš MARCO TOZZI, spalva – juoda, Prekių apžvalga

MARCO TOZZI

49,90 EUR
Siūlomi dydžiai: 36, 37, 38, 39, 40, 41
Basutės su dirželiais iš MARCO TOZZI, spalva – juoda, Prekių apžvalga

Naujiena

MARCO TOZZI

59,90 EUR
Siūlomi dydžiai: 36, 37, 38, 39, 40, 41
Sandale iš MARCO TOZZI, spalva – juoda, Prekių apžvalga

MARCO TOZZI

59,90 EUR
Siūlomi dydžiai: 36, 37, 38, 39, 40, 41
Šlepetės iš MARCO TOZZI, spalva – mokos spalva / Auksas, Prekių apžvalga

Naujiena

MARCO TOZZI

59,90 EUR
Siūlomi dydžiai: 36, 37, 38, 39, 40, 41
Šliurės iš MARCO TOZZI, spalva – tamsiai mėlyna, Prekių apžvalga

MARCO TOZZI

29,90 EUR
Siūlomi dydžiai: 37, 38

Marco Tozzi – kuo šis prekės ženklas yra išskirtinis?

Marco Tozzi avalynė yra ganėtinai populiari Lietuvoje. Ji yra kokybiška, bet tuo mat metu kainuoja tikrai nebrangiai. Skirtingų šio gamintojo avalynės modelių galima nesunkiai rasti ne tik įvairiuose didžiuosiuose prekybos centruose, bet net ir mažesnėse parduotuvėse. Visgi, kaina fizinėse parduotuvėse dažniausiai būna šiek tiek didesnė, nes ji susideda iš daugelio dalykų. Būtent todėl, tikrai verta paieškoti alternatyvų kaip šio gamintojo avalynę galima būtų nusipirkti pigiau. Vienas geriausių pasirinkimų yra pirkti avalynę internetu. ABOUT YOU elektroninėje parduotuvėje dažnai yra taikomos nuolaidos Marco Tozzi kolekcijoms. Maža to, pasirinkimas yra labai platus, o grąžinimas – paprastas. Taip pat, jei nieko neišsirinksi iš būtent šio gamintojo linijos, visuomet galėsi pasižiūrėti ką siūlo kiti prekių ženklai bei išsirinkti tai, kas tau patinka labiausiai.

Marco Tozzi įkūrimas bei verslo vystymas

Marco Tozzi prekės ženklas priklauso stambiai kompanijai „Wortmann Schuh-Holding KG“. Tai yra visame pasaulyje gerai žinoma batų gamybos bei platinimo įmonė, kurios pagrindinė būstinė yra Detmoldo mieste. Ši įmonė yra laikoma šeimos verslu ir yra viena pirmaujančių visoje Europoje. „Wortmann Schuh-Holding KG“ kompanija buvo įkurta dar 1967 metais, kai Horstas Wortmannas nusprendė, kad nori kurti nuosavą verslą. Įmonė pamažu plėtėsi, o jau nuo 1990 metų pradėjo prie savo veiklos prijungti ir kitus prekės ženklus. Wortmannas pradėjo kurti įvairias dukterines įmones ir kai kurios iš jų yra labai gerai žinomas net ir šiandien. Vienas geriausių pavyzdžių kaip tik ir yra Marco Tozzi linija. Pirmą kartą elektroninė kompanijos parduotuvė buvo paleista 2012 metais ir nuo to laiko verslas ėmė plėstis į skirtingas pasaulio šalis. Šiuo metu kompanijai priklauso ir didžiulis „Tamaris“ parduotuvių tinklas, kuriame galima lengvai rasti Marco Tozzi avalynės.

Marco Tozzi – ar verta pirkti šio prekės ženklo gaminius?

Marco Tozzi yra puikus pasirinkimas toms moterims, kurios mėgsta ne tik gražiai atrodyti, bet ir jaustis patogiai. Gamintojo kuriama avalynė yra itin kokybiška ir sukurta taip, kad žmogui būtų malonu vaikščioti ją avint. Tau niekur netrins it tu jausiesi tarytum vaikščiotum ant debesų. Maža to, avalynės kolekcijos yra nuolat atnaujinamos, todėl visos batų poros yra stilingos. Galima lengvai rasti tiek klasikinio stiliaus, tiek itin iššaukiančio bei ryškaus dizaino modelių. Svarbu paminėti tai, kad šios avalynės kaina yra ganėtinai žema ir prieinama tikrai daugeliui žmonių. Su Marco Tozzi gali drąsiai įsigyti kelias skirtingas poras batų ir nesijaudinti dėl to, kad tavo piniginė liks tuščia.

PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG