VASAROS IŠPARDAVIMAS: Sutaupyk iki 70%5


Michael Kors prekės ženklas ir įdomūs faktai apie įkūrėją

Michael Kors prekės ženklas jau daug metų yra gerai žinomas daugeliui stileivų visame pasaulyje. Ko gero, kiekviena moteris yra bent kartą gyvenime mačiusi šio dizainerio kurtas rankines, aksesuarus bei avalynę. Tačiau, jis taip pat kuria ir drabužius moterims ir vyrams bei kvepalus. Pats amerikietis dizaineris yra ne tik savo prekės ženklo savininkas, bet ir mados namų Capri Holdings bendrasavininkas. Šiems mados namams priklauso tokie garsūs pasauliniai „brendai“ kaip Jimmy Choo ir Versace. Dizaineris drabužius pradėjo kurti dar būdamas vos devyniolikos metų, o dabar jau yra žinomas visame pasaulyje ir kone kiekvienoje šalyje galima rasti jo kurtų drabužių, aksesuarų, avalynės bei kvepalų.

Michael Kors – trumpa dizainerio gyvenimo istorija

Michael Kors mokėsi Niujorko mados technologijų institute, bet savo studijų nebaigęs jas metė. Ši mokymo įstaiga yra labai gerai žinoma mados pasaulyje, nes joje mokėsi net ir pats Calvin Klein. Dizainerio mama buvo žydė, o tėtis buvo kilęs iš Švedijos. Kai dizaineriui buvo vos penkeri, jo tėvai išsiskyrė, o mama ištekėjo už Bilo Kors‘o, kurio pavardę verslininkas ir pasiėmė bei išgarsino visame pasaulyje. Asmeninis dizainerio gyvenimas taip pat yra ganėtinai įdomus – kai amerikiečiai pagaliau pripažino vienos lyties santuokas, jis nusprendė susituokti su savo partneriu, su kuriuo kartu laimingai gyvena iki šių dienų. Jau beveik dešimt metų bendrą gyvenimą kartu kurianti pora atvirai demonstruoja savo sėkmingus santykius bei skatina kitus žmones nebijoti tuoktis su tos pačios lyties žmonėmis.

Michael Kors parduotuvė Lietuvoje

Michael Kors parduotuvė Lietuvoje yra tik viena, tad kartais įsigyti norimų prekių yra ganėtinai problematiška. Visgi, net Lietuvos elito atstovės mėgsta pasipuošti šio prekės ženklo drabužiais ir vis tiek randa būdų kaip įsigyti norimų drabužių bei aksesuarų. Prekės ženklas yra labai mėgstamas bei vertinamas daugelyje pasaulio šalių. Dizainerio drabužius bei aksesuarus dažnai dėvi ne tik mūsų pažįstamos stilingos moterys, bet net ir Holivudo garsenybės bei kiti žinomi žmonės. Ištikimomis dizainerio kuriamų prekių gerbėjomis jau tapo ir buvusio JAV prezidento žmona Michelle Obama, aktorė bei dainininkė Jennifer Lopez bei vokiečių supermodelis Heidi Klum.

Michael Kors internetu – ar galima įsigyti prekes pigiau?

Kadangi Michael Kors parduotuvėje Lietuvoje ne visada galima rasti norimas prekes, tikrai verta pasitikrinti ir perpardavinėtojų puslapius. Pavyzdžiui, ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje dažnai būna taikomos nuolaidos šio „brendo“ prekėms. Taip pat, čia siūlomas platus drabužių, avalynės bei aksesuarų asortimentas. Kiekviena tikrai ras tai, ko jai labiausiai norisi.