Prekių ženklų antraštė

Triumph: inovatyvūs ir elegantiški apatiniai su ilga istorija

O prasidėjo viskas tvarte: mažo korsetų fabrikėlio transformacija į pasaulio apatinio trikotažo, miego drabužių ir maudymosi aprangos gamybos lyderį, jungiantį gundantį grožį, aukščiausią kokybę, neprilygstamą patogumą ir naujausias dizaino tendencijas. 1886 metais korsetų gamintojas Johann Gottfried Spiesshofer ir pirklys Michael Braun įsteigė kompaniją Spiesshofer & Braun. Teturėdami šešis darbuotojus ir šešias siuvimo mašinas, jie pradėjo gaminti korsetus nedidelio pietų Vokietijos miestelio tvarte – ir po kelių metų jau turėjo 150 darbuotojus. Praėjus porai dešimtmečių, jie nusprendė, kad kompanijai reikia įsimintino ir visiems suprantamo pavadinimo. Pavadinimą jie pasirinko įkvėpti Paryžiaus Triumfo arkos, o jų įsteigta kompanija greitai išsiveržė į Europos apatinių drabužių gamybos lyderio poziciją. 2021 metais kompanija švęs 135-ąjį kūrybiškumo, inovatyvumo ir pasišventimo jubiliejų, toliau nustatinėdama patrauklaus, patogaus ir funkcionalaus apatinio trikotažo standartus. Nes Triumph supranta moters kūną.

Triumph pataria: didžiuokis kiekvienu savo kūno linkiu

Ilga inovacijų istorija leidžia šiai kompanijai pasiūlyti tau ne vien gražiausius, bet ir patogiausius, visus privalumus išryškinančius ir trūkumus paslepiančius apatinius. Jie nevaržys tavo judesių, nepritrins, nesukris į beformę krūvą, negadins vaizdo, matydamiesi pro viršutinius drabužius ten, kur nereikia – o tik koketiškai pasirodys ten, kur dera. Triumph dizaineriai žino ir supranta tavo norą: kad bet kokie apatiniai drabužiai – kelnaitės, liemenėlės, formuojantys korsetai ir šortukai – nepriekaištingai atliktų savo funkciją ir būtų ne vien patogūs, bet ir viliokliškai gražūs. Todėl jie kuria stilingus, žavius ir patrauklius apatinius, skirtus tam, kad jais – ir tavimi! – grožėtųsi.

Užsisakyk savo Triumph internetu

ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje rasi platų Triumph asortimentą. Siūlome rinktis iš begalės liemenėlių, kelnaičių, glaustinukių, prisegamų kojinių laikiklių ir formuojančių apatinių. Tinkamai parinkta liemenėlė – lyg tavo antra oda: užsidėjai – ir pamiršai. Ji neturi varžyti judesių, spausti ir dirginti odos. Galime tau pasiūlyti daugybę variantų: su ir be lankelių, pakietintas, besiūles, „balconette‟ ir „multiway‟ tipų liemenėles ir braletes. Balconette liemenėlė su lankeliais turi gilią, stačiakampę iškirptę. Viena nuo kitos labiau, negu kituose modeliuose, atitrauktos petnešėlės leidžia daugiau atidengti iškirptės sritį, todėl galėsi rinktis žymiai atviresnius rūbus. Be to, šie modeliai gerai priglunda prie krūtinės ir ją šiek tiek pakelia. Multiway tipo liemenėle yra universali: lengvai pakeisi petnešėlių padėtį ir pritaikysi ją pagal drabužių formą. Dvi lygiagrečios petnešėlės, viena petnešėlė, nugaroje sukryžiuotos petnešėlės arba net visai be petnešėlių – rinkis, kaip tau patogiau! Pas mus taip pat rasi įvairias kelnaites – siaurikes, trikampes ir klasikines, – kurias galėsi priderinti prie bet kokio fasono kelnių, sijono ir suknelės, nesukdama galvos, kad vaizdą gadins nepageidaujamos linijos arba ne vietoje išsikišęs kraštelis. Tai ir yra didžiausias Triumph apatinių privalumas: net jeigu jie netyčia pasimatys, tai suteiks tau papildomo žavesio. Nes tiek Triumph, tiek tu esate tobuli!