Prekių ženklų antraštė

Unique – tobulas pasirinkimas ypatingai progai

Unique prekės ženklas, kuriantis progines sukneles, išsiskiria puošnumu ir elegancija. Šio prekės ženklo naudojami lengvai krentantys audiniai suteikia moterims nerūpestingumo. Jeigu ruošiesi ypatingai progai – vestuvių šventei, svarbiam jubiliejui ir nori atrodyti išskirtinai puošniai, rinkis šio prekės ženklo suknelę iš elektroninės parduotuvės ABOUT YOU. Dėvėdama tokį drabužį sulauksi daug komplimentų, o nuotraukose atrodysi kerinčiai. Paskubėk, kol iki šventės dar yra šiek tiek laiko, nes taip, jei netiks dydis, suspėsi jį pasikeisti ir galėsi savo šventėje atrodyti pribloškiamai elegantiška. Unique siūlo daug pastelinių spalvų modelių ir kelis ryškesnius, mėlynos, raudonos spalvos variantus. Jaunai merginai patiks žavūs modeliai iki kelių, o pasirinkusi pasipuošti suknele iki žemės atrodysi drąsi ir moteriška.

Kaip išsirinkti tinkamą modelį iš Unique kolekcijos žemo ūgio moteriai?

Žemas ūgis nėra trūkumas. Daug žymių moterų buvo nedidelio ūgio, pavyzdžiui, aktorė Eva Longorija yra 157 cm, o Lady Gaga tik 152 cm, tačiau šios moterys ant podiumo tiesiog spindi elegancija. Stilistai sako, jog žemesnio ūgio moterims ypač tinka suknelės, šluojančios žemę. Reikėtų rinktis vienspalvį modelį, nes vienos spalvos drabužiai ir bateliai optiškai paaukština, padailina liemenį ir neužgožia suknelės savininkės. Be abejo, vizualiai atrodysi aukštesnė su bateliais ant platformos, jie turėtų derėti prie viršutinio drabužio. Gali pabrėžti liemenį dirželiu. Rinkis drabužį, kuris paryškina tavo kūną horizontaliai. Priklausomai nuo figūros gali pabrėžti klubus, liemenį arba pečius, krūtinę. Venk papildomų drabužių, nes žemaūgėms netinka jų sluoksniavimas. ABOUT YOU e-parduotuvėje rasi vienspalvę rožinę ar raudoną suknelę iš Unique kolekcijos. Su atvira nugara, blizgučių dekoru ir laisvai krentančiu ilgu sijonu jausi lengvumą ir spindėsi elegancija.

Unique modelis aukštaūgei moteriai?

Aukštaūgėms stilistai pataria nešioti stambesnius papuošalus, joms nebūtina dėvėti vienos spalvos drabužių, rūbus galima sluoksniuoti. Taigi, prie ilgos, žavios, rožinės vakarinės suknelės gražiai atrodys raudonas, baltas ar švelniai mėlynas švarkelis. Gali rinktis ir pilkus atspalvius. Jeigu neturi švarkelio, tau tiks masyvesnė rankinė ir bateliai su nedideliu kulnu, prie jų derink ilgus auskarus, vasarinį šalikėlį. Jeigu tau tinka šaltesni tonai, rinkis tamsiai mėlyną suknelę iš Unique kolekcijos. Prie šios spalvos tiks rudi, tamsiai raudoni, violetiniai, šviesiai mėlyni ar geltoni švarkeliai, bateliai ir aksesuarai. Nepamiršk stiliaus taisyklės, kad vakarinė suknelė tinka tik į vakarinę vestuvių ar kitų švenčių dalį, o dienos metu geriau rinkis kokteilinį modelį. Taip jausiesi žavinga ir pakerėsi visų žvilgsnius. Unique kolekcijoje kiekvienas drabužis yra savitas, pabrėžiantis moteriškumą, todėl nesigailėsi, jeigu savo spintoje turėsi šio prekės ženklo suknelę.