ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS! Nuolaidos iki 50%5


Wrangler: 21-ojo amžiaus kaubojams

Nesvarbu, jodinėji, vairuoji lenktyninį automobilį, groji gitara ar po ilgos, turiningos darbo dienos paspirtuku riedi į centrą susitikti su draugais – nėra nieko geresnio už Tikrus. Komfortiškus. Džinsus. Tai – Wrangler prekės ženklo, sinonimiško dirbančio kaubojaus pavadinimui, šūkis ir filosofija nuo 1994 metų. Nors džinsinio audinio istorinė tėvynė – Prancūzija (angliškas džinso pavadinimas „denim“ kyla iš prancūziškojo „sergé de Nîmes“ – „saržos audinys iš Nimo‟), džinsų istorija priklauso Jungtinėms Valstijoms ir „Didžiajam trejetui“: Levi’s, Lee ir Wrangler. Tai – Amerikos ikona, atstovaujanti iššūkių ir darbo nebijančių asmenybių, ieškančių jų individualumą pabrėžiančios, klasikinės, patvarios ir nesenstančios džinsų poros, dvasią.

Wrangler legenda

Wrangler džinsus pradėjo gaminti Blue Bell kompanija, pasamdžiusi Bernardą Lichtenšteiną, pravarde Rodeo Benas, – lenkų siuvėją iš Lodzės, glaudžiai bendradarbiavusį su kaubojais, kad sukurtų geriausius rodeo džinsus. 1947 metais, išbandę daugybė prototipų, jie pristatė savo žymųjį 13MWZ džinsų modelį. Tai buvo išties inovatyvus dizainas: patvarumą užtikrinančios užlenktos vidinės ir išorinės siūlės; labai gilios priekinės ir aukštos galinės kišenės, kad būtų patogiau jodinėti; kišenių siūlės be metalinių kniedžių, kad nebraižytų balno; ir užsegimas užtrauktuku. Be to, iš naujoviško saržos pynimo džinso pasiūtos kelnės neapsivyniojo aplink kaubojaus kojas. Šie džinsai taip išpopuliarėjo tarp rodeo mėgėjų ir sportininkų, kad 1974 metais netgi tapo oficialiais JAV Rodeo kaubojų asociacijos džinsais. O jau 90-ųjų pabaigoje viena iš penkių Amerikoje parduodamų džinsų porų buvo Wrangler.

Wrangler rūpi tavo patogumas ir gamtos išsaugojimas

Mados, ypač džinsų, pramonėje naudojama daug medvilnės. Wrangler supranta, kiek žalos tai gali padaryti aplinkai, todėl bendradarbiauja su Geresnės medvilnės iniciatyva (Better Cotton Initiative). Pagal jos standartus sertifikuoti medvilnės augintojai stengiasi kuo mažiau kenkti aplinkai, gerindami vandens naudojimo efektyvumą bei mažindami trąšų ir pesticidų naudojimą. Ši iniciatyva taip pat siekia kelti medvilnės auginimo regionų gyventojų darbo ir gyvenimo kokybę. Beveik 60% šios kompanijos tiekėjų fabrikų yra įdiegę nuotėkų valymo įrenginius, kad būtų įmanoma pakartotinai naudoti vandenį, užterštą gaminant džinsinį audinį. Tai leidžia gerokai sumažinti gamybos procese naudojamo vandens kiekį. Ieškai džinsų ir kitos aprangos, kurie patikimai, stilingai ir ilgai tarnaus bet kokiose gyvenimo situacijose? Amžinosios klasikos ir neprilygstamos, šimtmečio išbandytos legendos? Tai – tavo pasirinkimas. Tikras. Komfortiškas. Wrangler.