ABOUT YOU galimas bekontaktis pristatymas5


Clarks avalynė: klasiškiau už klasiką

Britų avalynės gamintojas Clarks siūlo tau įspūdingą klasikinių ir kasdienių batų kolekciją visiems metų laikams. Jų istorija prasidėjo prieš beveik 200 metų, kai broliai Cyrus ir James Clark pagamino šlepetes iš avies kailio nuoraižų. Iki šiol kiekviena šių batų pora prasideda nuo rankomis išdrožto kurpaliaus, o pažangios technologijos ir šiuolaikinės medžiagos leidžia kurti aukštos kokybės, nesenstančio dizaino avalynę, skirtą moderniam pasauliui. Bene žinomiausi, lengvai atpažįstami, dažnai imituojami, tačiau neprilygstami Clarks Desert Boot ir Wallabee stiliaus batai su krepo padu. „Desert Boot – ikoniški ir visada aktualūs, nes jie tokie universalūs. Tai – amžini batai. Ikona, atlaikiusi laiko išbandymus‟, sakė aktorė Freida Pinto („Lūšnyno milijonierius‟).

Ikoniški batai koja kojon su mokslu ir inovacijomis

Leonardas da Vinčis apibūdino žmogaus pėdą kaip inžinerijos šedevrą ir meno kūrinį. Kad suteiktų pėdai kuo daugiau patogumo ir judėjimo laisvės, Clarks ją studijavo nuo lopšio iki senatvės, stebėjo jos raidą ir biomechaniką. Taip gimė unikali C365 technologija. Contoured Comfort, Cushion Plus ir SoftWear technologijos išmaniai amortizuoja vaikščiojimo metu patiriamus smūgius ir atkartoja natūralų pėdos judėjimą. Ypatinga technologija, suderinanti neperšlampamą, kvėpuojančią GORE-TEX® membraną ir specialų apsauginį pamušalą, leidžia palaikyti optimalią temperatūrą net aktyviai judant, todėl kojos neprakaituoja ir lieka komfortiškai sausos. Neįtikėtinai lanksčių ir lengvų, iki 400 gramų sveriančių FlexLight modelių padas lankstosi kartu su pėda, drėgmei atsparus vidpadis išlaiko pėdas maloniai vėsias, o viduje esanti biocidinė medžiaga aktyviai kovoja su bakterijomis ir nemaloniais kvapais. Specialūs guminiai padai užtikrina maksimalų sukibimą su paviršiumi ir stabilumą tiek sausomis, tiek šlapiomis sąlygomis, o unikalus, įbrėžimams atsparus šių padų komponentas – batų ilgaamžiškumą. Daugybė Clarks modelių yra atsparūs vandeniui, todėl tavo pėdos jausis sausai ir komfortiškai bet kokiu oru.

Popkultūros, muzikos ir istorijos dalis

Klasikiniai toli gražu nelygu nuobodūs. Clarks batai tapo įvairių subkultūrų kultine avalyne, figūravo populiariose dainose ir televizijos serialuose ir netgi sudalyvavo revoliucijoje. Wallabees batų populiarumas įgavo pagreitį, kai juos pradėjo avėti Niujorko hiphopo grupė Wu-Tang Clan: ne vien dėl estetikos, bet ir dėl to, kad jų nesirinko jokie kiti muzikantai – taip demonstruodami, kad nėra aklos mados aukos; jie netgi paminėjo šiuos batus savo dainose. Desert Boots buvo populiarūs tarp studentų istorinių 1968 m. Paryžiaus riaušių metu. O pagrindinis serialo „Bręstantis blogis‟ („Breaking Bad‟) herojus Valteris Vaitas, iš chemijos mokytojo tapęs galingu kriminalinio pasaulio autoritetu su tradicine juoda skrybėle, saulės akiniais ir smailia barzdele, avi Wallabees batus nuo pirmos iki paskutinės šio kultinio serialo serijos. Šie klasikiniai batai pakeis tavo kasdienius kedus ir suteiks tavo stiliui miestietiškos elegancijos ir rafinuotumo, kartu nevaržydami judėjimo laisvės ir neaukodami patogumo. Netgi Clarks sportbačiai atrodo stilingiau nei įprasti sportinių batų modeliai. Išsirink savo naują legendinių batų porą!