„ABOUT YOU Awards“: -20% PAPILDOMAI VISKAM5

AYA22Suaktyvinti išpardavimo kodą
Liko:00Val.00Min.00Sek.
Visi produktai iš GUESS1 463
Rankinė 'ZADIE' iš GUESS, spalva – ruda (konjako), Prekių apžvalga

Naujiena

GUESS

139,00 EUR
Siūlomi dydžiai: One Size
Marškinėliai iš GUESS, spalva – juoda / sidabrinė, Prekių apžvalga

GUESS

44,90 EUR
Siūlomi dydžiai: XS, S, M, L
Basutės su dirželiais 'MALINY' iš GUESS, spalva – juoda / skaidri spalva, Prekių apžvalga

GUESS

149,00 EUR
Siūlomi dydžiai: 37, 38, 39, 40
Švarkas 'VITTORIA' iš GUESS, spalva – juoda, Prekių apžvalga

GUESS

149,00 EUR
Siūlomi dydžiai: 34, 36, 38, 40, 42
Pirkinių krepšys 'VIKKY' iš GUESS, spalva – dūmų pilka, Prekių apžvalga

GUESS

145,00 EUR
Siūlomi dydžiai: One Size
Marškinėliai 'TATIYA' iš GUESS, spalva – smėlio spalva / ruda / juoda, Prekių apžvalga

GUESS

79,90 EUR
Siūlomi dydžiai: XS, S, M, L
Švarkas 'GIULIA' iš GUESS, spalva – sidabro pilka / juoda, Prekių apžvalga

GUESS

159,00 EUR
Siūlomi dydžiai: 36, 38
Suknelė 'ZAMA' iš GUESS, spalva – raudona / balta, Prekių apžvalga

-26%

GUESS

94,90 EUR129,00 EUR
Siūlomi dydžiai: XS, S, M, L, XL

GUESS – prekės ženklo istorija

GUESS prekės ženklas jau daug metų yra mylimas skirtingo amžiaus moterų ir vyrų visame pasaulyje. Šis gamintojas siūlo drabužius vyrams, moterims ir vaikams. Prekių asortimentas yra labai platus – jį sudaro tiek viršutiniai, tiek apatiniai drabužiai, įvairūs aksesuarai, rankinės ir netgi batai. Šis prekės ženklas yra populiariausias Jungtinėse Amerikos Valstijose, nes būtent ten ir yra jo ištakos. Visgi, ir kitose pasaulio šalyse jį vertina bei jo drabužius dėvi daugelis žmonių.

GUESS įkūrimo pradžia

GUESS prekės ženklas buvo įkurtas 1981 metais, kai Georges Marciano nusprendė sukurti stiliaus knygą, kurioje galėtų pavaizduoti gimusias idėjas. Po to jis paprašė savo brolių pagalbos, kad jie padėtų įgyvendinti kilusią idėją sukurti drabužių prekės ženklą. Jo broliai mielai sutiko padėti – vienas prisidėjo prie paties produkto gaminimo, o kiti du rūpinosi reklama ir rinkodara. Galiausiai, brolių pastangos atsipirko su kaupu, nes jiems pavyko įkurti nuosavą prekės ženklą skirtą žmonėms, kurie mėgsta kūno linijas pabrėžiančius, drąsesnio dizaino drabužius. Pirmoji parduotuvė buvo atidaryta Los Andžele, Kalifornijos valstijoje, prieš beveik keturiasdešimt metų. Šiuo metu pasaulyje yra daugiau nei 450 šio prekinio ženklo parduotuvių, kuriose kasdien apsilanko šimtai pirkėjų.

GUESS įkūrėjų konfliktas

Nors iš pradžių broliams puikiai sekėsi kartu dirbti ir jie sėkmingai vystė GUESS prekės ženklą, visgi su laiku jų nuomonės pradėjo skirtis. Būtent dėl to, pradėjus kilti įvairiems konfliktams, jie nusprendė dirbti atskirai. Nors George norėjo pardavinėti savo produkciją prabangesnėse parduotuvėse, broliai manė kitaip – jie norėjo, kad jų drabužiai būtų parduodami ir pigesnėse vietose, o taip pat ir įvairiose išparduotuvėse visame pasaulyje. Šis nesutarimas kėlė daugiau klausimų nei atsakymų, o vystyti verslo viena kryptimi visiems kartu nepavyko. Būtent todėl, galiausiai George liko vienas šiame versle ir tik vienas iš jo brolių vis dar padeda rinkodaros klausimais.

GUESS internetu – ar galima rasti prekių pigiau?

GUESS vyrams skirtų prekių paprastai būna sukuriama žymiai mažiau nei moterims ir jų kainos būna šiek tiek pigesnės. Tačiau, moterims tikrai nėra ko nusivilti. Įvairiose išparduotuvėse visuomet galima rasti skirtingų šio prekinio ženklo drabužių su nuolaida. Taip pat, neseniai Lietuvoje atsiradusioje internetinėje ABOUT YOU parduotuvėje dažnai skelbiamos nuolaidos būtent šio prekės ženklo asortimentui. Jei kartais užsuksi pasižvalgyti, tikrai rasi tau patinkančių drabužių ar aksesuarų už itin gerą kainą. Maža to, ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje dažnai atnaujinamas asortimentas, todėl kiekvieną kartą užsukusi atrasi vis kažką naujo. Tikrai neverta mokėti daug apsiperkant fizinėje parduotuvėje, kai gali užsisakyti patinkančius drabužius net neišeidama iš namų.

PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.5) Ši akcija tęsis iki 2022 05 26 (23:59). Kitos sąlygos https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG