Juodasis penktadienis: iki -70% PAPILDOMAI5

Liko:00Val.00Min.00Sek.
 Prekių ženklų antraštė

MACARENA prekės ženklas - koks jis?

Prieš 40 metų, Enciso mieste, Ispanijoje buvo įkurtas nedidelis šeimos verslas „Calzados Laro“, kuris vėliau išaugo į MACARENA prekės ženklą. Įsikūręs verslas po kelių metų persikėlė į labiau infrastruktūrinį rajoną Arnedo. Įmonė gamino kelių modelių šlepetes, skirtas vaikščioti namuose. Laikui bėgant, prie apavo buvo pridedama vis daugiau naujų, stilingų detalių. Išaugusi paklausa skatino gaminti daugiau batų su džiuto padu. Džiutas – tai tvirtas augalas, iš kurio stiebų gaunami verpalai, kurie ir tampa šios avalynės pagrindu. 2006 metais buvo nuspręsta sukurti avalynę jaunesnei auditorijai ir džiuto batai buvo pavadinti skambiu vardu MACARENA . Spalvinga šio prekės ženklo batų kolekcija buvo gerai priimta ir vertinama iki šiol. Verslo įkūrėjai sako, jog dėl aukštos, rankomis siuvinėtų džiuto espadrilių kokybės, pavyko pasiekti žinomumą ir įvertinimą. Moteriškuose bateliuose susilieja inovacijos, puikus dizainas ir praktiškas patogumas.

MACARENA prekės ženklo espadrilės

Pirmosios basutės espadrilės atsirado Ispanijoje dar prieš 4000 metų. Jų padas buvo gaminamas iš pintos džiuto virvės, o raišteliai vyniojami aplink kulkšnis. Ši avalynė sparčiai populiarėjo visame pasaulyje dėl savo patogumo, tvirtumo ir ilgaamžiškumo. Žodis „espadrille“ kilęs iš prancūzų kalbos ir asocijuojasi su „espardo“ – žole, augančia Viduržemio jūros regione. Natūraliai išdžiovinta pinta virvė buvo naudojama ne tik apavui, bet ir krepšiams, tinklams gaminti. MACARENA dizaineriai tūkstantmečio tradicijas derina su šiuolaikiniu dizainu. Šio apavo padą dažniausiai puošia pinta virvė, jis gali būti aukštas, platforminis ir žemas. Batelių viršus gaminamas iš odos, tekstilės, kartais puošiamas tautiniais elementais. Dauguma modleių apsiūti dekoratyvine siūle. MACARENA prekės ženklo produktų galima įsigyti e-parduotuvėje ABOUT YOU. Aukšos kokybės, patogūs ir dailūs šio tipo bateliai geriausiai tinka dėvėti laisvalaikiu, šiltuoju metų laiku.

MACARENA - pirk internetu

Kadangi espadrilės pagamintos iš orui pralaidžių medžiagų, jos puikiai tinka aktyviam laisvalaikiui, kelionėms, atostogoms. Lietuvos moterys vis dažniau dėvi šį apavą ir įvertina jo teigiamas savybes. MACARENA gaminius lengva derinti prie kitų vasaros drabužių. Jos ypač gerai atrodo su lininiais rūbais, taip pat tinka nešioti su šortais, chino stiliaus kelnėmis, džinsais bei suknelėmis ir sijonais. Jeigu jau nusprendei, kad ir tu norėtum turėti tokį originalų apavą, ABOUT YOU elektroninėje parduotuvėje rasi ivairius MACARENA gaminius, tarp jų - su platforma ar žemesne pakulne. Labai vasariškai ir žaismingai atrodo šlepečių tipo espadrilės puoštos išsiuvinėjimais. Su jomis puikiai atrodysi paplūdimyje, o jei dar priderinsi skrybėlę, būsi tiesiog žavinga. Jeigu ieškai originalumo, rinkis espadriles su platforma ir tautiniais rašto motyvais, susegamas dirželiu ir sagtimi.