VASAROS IŠPARDAVIMAS: Sutaupyk iki 70%5

 Prekių ženklų antraštė

MOVES – išskirtinė mada moterims

MOVES atpažinsi iš spalvingų piešinių, ryškių dizainų ir linksmų detalių. Šis prekės ženklas yra sukurtas moterims, kurios ieško naujausias mados tendencijas atspindinčių drabužių, leisiančių joms pasijausti tikromis stiliaus ikonomis. Dėl išskirtinių ir moteriškų įvaizdžių sukuriami unikalūs stiliai, puikiai tinkantys kiekvienam sezonui. O ko ieškai tu? Galbūt naujos laisvos suknelės vasarai, kuri puikiai tiks keliaujant į paplūdimį? O gal aptemptų gėlėtų šortų ir laisvų, patogių marškinėlių, idealiai tinkančių pėsčiųjų ar dviračių žygiui? Vėsiam vakarui ar šaltajam metų laikui MOVES taip pat siūlo išskirtines megztinių ir striukių kolekcijas, kurios leis tau atrodyti itin stilingai, nesvarbu, koks oras. Visa tai ir dar daugiau rasi ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje, kur šis prekės ženklas leis tau susikurti naują stilingą įvaizdį nuo galvos iki kojų, nesvarbu, kokia proga tavęs laukia.

MOVES – kiekvieną dieną kaip nužengusi nuo žurnalo viršelio

Nori kas dieną atrodyti stilingai ir žengti koja kojon su mada? Kuri moteris to nenorėtų? Ši užduotis gali būti tikrai nelengva, kai reikia ieškoti, kas dera tarpusavyje, kokios naujausios mados tendencijos ir kas yra ant bangos būtent šiandien. Tačiau dabar tai gali būti daug lengviau, jei renkiesi MOVES. Šis prekės ženklas iš karto palengvina tavo užduotį atrodyti stilingai, nes rinkdamasi MOVES būsi garantuota, kad įsigijai pačius karščiausius, naujausius mados drabužius, kurie tikrai derės tarpusavyje. Šį sezoną privalai įsigyti keletą būtiniausių dalykų. Vienas iš jų, tai A formos, pudros spalvos mini sijonas su klostėmis ir patogiomis kišenėmis. Aukštakulniai ir juoda palaidinė su nėriniais kartu atrodys ne tik stilingai, bet ir puošniai. Be to, šis stilius yra universalus, nesvarbu, koks metų laikas. Atvėsus pasirink kūno spalvos pėdkelnes ir stilingą paltą - atrodysi itin moderniai ir elegantiškai.

MOVES – moteriška elegancija ir drąsus ryškumas kasdien

Nori klasikinių drabužių, derančių prie visko? O gal ryškių aprangos detalių, išsiskiriančių iš minios? Kad ir koks klausimas – atsakymas visada yra MOVES. Jei ieškai universalaus drabužio, būtinai turi įsigyti lengvą juodą mini suknelę su petnešėlėmis ir V formos iškirpte. Kartu su lygiomis basutėmis tai bus tobula apranga į paplūdimį. Su masyviais sportiniais batais ir laisvu švarku sukursi unikalų gatvės stilių, o priderinusi aukštakulnius ir ryškius papuošalus turėsi puošnią aprangą vakarėliui. Tokia pati klasika yra juodas kostiumo tipo kombinezonas. Priklausomai nuo batų ir aksesuarų gali lengvai keisti savo stilių nuo laisvalaikio iki oficialaus ar puošnaus. Jei mėgsti atrodyti ryškiai, būtinai įsigyk šortus, sijoną ar suknelę su spalvingais gėlių, geometriniais ar rytietiškais raštais. Prie jų nebereikės jokių išskirtinių aksesuarų, nes patys atrodo ryškiai ir išskirtinai. Taigi, rinkis MOVES ir atrodyk stilingai kiekvieną dieną.