ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS! Nuolaidos iki 60%5

NEW LOOK logotipas
New Look Curves logotipas

NEW LOOK – drabužių prekės ženklas su išskirtine istorija

Dauguma galvoja, kad NEW LOOK prekės ženklas yra vienas iš daugelio kitų, niekuo neišsiskiriančių „brendų“. Visgi, taip tikrai nėra – jis turi savo šarmo bei įdomybių, kurios skatina pasidomėti įkūrimo istorija bei pačiu prekių asortimentu. Šis prekės ženklas rinkoje gyvuoja jau daugiau nei penkiasdešimt metų, o jį įkūrė Tom Singh, kuris atsikraustė į Didžiąją Britaniją kartu su savo tėvais dar būdamas kūdikis. Šiandien jo verslas yra labai sėkmingas ir gerai žinomas visame pasaulyje. Taip pat, daugelis moterų bei vyrų skirtinguose pasaulio kampeliuose dėvi jo parduodamus drabužius bei avalynę.

NEW LOOK parduotuvės pasaulyje

NEW LOOK parduotuvių pasaulyje yra daugiau nei devyni šimtai. Daugiausia jų, žinoma, yra Didžiojoje Britanijoje – šalyje, kur šis prekės ženklas ir buvo įkurtas iš pat pradžių. Kiekviename šios šalies miesto centre dažniausiai yra bent viena šio ženklo parduotuvė, o kai kuriuose miestuose jų yra mažiausiai kelios. Maža to, prekės ženklo parduotuvių taip pat gausu ir Belgijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Airijoje, Rumunijoje, Maltoje, Tailande, Rusijoje, Kinijoje bei daugelyje kitų pasaulio valstybių. NEW LOOK parduotuvę nesunkiai galima rasti bet kokiame pasaulio žemyne. Visgi, kad ir kaip būtų gaila, Lietuvoje mes dar neturime nei vienos.

NEW LOOK įkūrėjo gyvenimo istorija

NEW LOOK prekės ženklo įkūrėjas Tomas Singh gimė Pandžabe – istoriniame Pietų Azijos regione, kuris šiuo metu lygiomis dalimis priklauso tiek Indijai, tiek Pakistanui. Vos tik gimus Tomui, jo tėvai nusprendė išvykti svetur ieškoti geresnio gyvenimo ir jie emigravo į Didžiąją Britaniją. Jų sūnus nuo vaikystės užaugo šioje šalyje, tad labai greitai ir lengvai išmoko kalbą bei perprato visas šalies tradicijas. Baigęs mokyklą prekės ženklo įkūrėjas įstojo į universitetą Velse, kuriame mokėsi tarptautinės politikos bei geografijos mokslų. Tačiau, pagal specialybę jis nedirbo. Pasiskolinęs penkis tūkstančius svarų iš savo tėvų, per kelis dešimtmečius jis uždirbo daugiau nei tris šimtus milijonų svarų ir tėvams grąžino skolą su kaupu. Šiuo metu vyras yra laikomas vienu iš turtingiausių žmonių Didžiojoje Britanijoje.

NEW LOOK prekės pigiau

NEW LOOK prekės ženklo parduotuvės Lietuvoje dar nėra ir tikėtina, kad dar labai ilgą laiką nebus. Būtent todėl, žmonės, kurie nori įsigyti šio ženklo drabužių, turi vykti į užsienį arba mokėti už siuntimą iš kitų šalių. Dažniausiai abu šie variantai kainuoja ganėtinai brangiai. Tačiau, puiku tai, kad ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje galima užsisakyti šio ženklo prekių. Maža to, labai dažnai yra taikomos įvairios nuolaidos ir akcijos, kurių metu šio prekės ženklo drabužiai kainuoja itin mažai.