Kendall ir ABOUT YOU – jau prekyboje5

Liko:00Val.00Min.00Sek.

Roxy – aukštą kokybę simbolizuojantis prekės ženklas

Roxy prekės ženklas yra didelės kompanijos Quiksilver dalis. Quiksilver kompanija gamina drabužius vyrams, moterims ir vaikams, o jų pagrindinis įkvėpimas yra banglentininkai ir banglenčių sportas. Kompanija buvo įkurta dar 1969 metais Australijoje, bet dabar jų pagrindinė būstinė yra įsikūrusi Kalifornijoje. Svarbu pabrėžti, kad tai yra viena didžiausių ir geriausiai visame pasaulyje žinomų kompanijų, kuriančių banglenčių sporto drabužius ir įrangą. Quiksilver parduotuvėse pagrinde būna parduodamos vyriškos prekės bei drabužiai, o Roxy linija yra skirta tik moteriškų aksesuarų bei drabužių kūrimui. Savininkai norėjo atskirti būtent moterims skirtą drabužių liniją po atskiru pavadinimu, kad klientams būtų kur kas paprasčiau susigaudyti ir jiems nereikėtų gaišti savo laiko ieškant reikiamų prekių. Moterys, kurios mėgsta sportiškus, bet stilingus drabužius, visuomet ras kažką tinkančio sau iš Roxy kolekcijos.

Roxy drabužių linijos sukūrimas bei vystymas

Roxy prekės ženklas buvo sukurtas 1990 metais, kai Quiksilver savininkai nusprendė, kad reikia turėti atskirą, tik moterims skirtą drabužių liniją. Tuo metu moterys pradėjo kreipti daugiau dėmesio į banglenčių sportą, todėl atsirado poreikis sukurti būtent joms skirtą drabužių liniją. Tuo metu tokio dalyko pasaulyje dar nebuvo, nes visuomenėje vyravo gajus stereotipas, kad banglentės yra skirtos tik vyrams. Savininkai pamatė potencialą ir nusprendė užpildyti tuščią rinką, sukurdami prekės ženklą Roxy , kuris išreiškė palaikymą moterims banglentininkėms. Pirmiausia buvo sukurta maudymosi kostiumėlių linija, kuri akimirksniu išpopuliarėjo. Dar po metų buvo pristatyta sportinių drabužių moterims kolekcija, kuri taip pat sulaukė itin didelio moterų dėmesio. Dar po kelių metų dizaineriai sukūrė kasdienių drabužių bei žiemos sportui skirtas kolekcijas, kurios buvo itin reikalingos tuo metu. Tai buvo pirmasis prekės ženklas, kuris tuo metu pradėjo kurti tokiam sportui skirtus drabužius būtent moterims. Kadangi drabužių kolekcijos sulaukė didelės sėkmės, ilgainiui atsirado daugiau tokius rūbus kuriančių prekės ženklų. Visgi, Roxy iki šių dienų išlaiko didelį populiarumą.

Roxy linija šiandien

Roxy gaminiai net ir šiomis dienomis yra laikomi vienais geriausių rinkoje. Jei moteris nori išmokti užsiimti banglenčių sportu ir ieško tinkamų drabužių, daugelis pirmiausia jų ieškos būtent šiose parduotuvėse. Visgi, šiandien Roxy siūlo drabužius ir kasdienai, tad net ir nesportuojančios merginos gali rasti įdomių bei stilingų rūbų. Šio prekės ženklo rūbai yra gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, todėl yra ilgaamžiai. Taip pat, jie atrodo itin kokybiškai bei stilingai. Tikrai neliksi nepastebėta pasirinkusi kelis drabužius ar aksesuarus iš šio prekės ženklo drabužių linijos.