Pereiti prie pagrindinio turinio
Prisijungti
Pageidavimų sąrašas
Prekių krepšelis
Visi produktai iš TIMBERLAND149

SUKURTA DRĄSIEMS

Mes palaikome visus tuos, kurių drąsa yra tokia pat akivaizdi, kaip ir nuostabi. Tai yra žmonės, kurie savo drąsiu ir sunkiu darbu stumia pasaulį į priekį. Atėjo laikas persvarstyti. Turime susigrąžinti drąsą. Parodykime pasauliui, ką tai reiškia: SUKURTA DRĄSIEMS BŪTI DRĄSIAM – TAI ŠAUKTI IŠ VISŲ PLAUČIŲ. AR NE TAIP? „Drąsa slypi tyloje. Apmąstymuose. Pertraukose.“ Arlo Parks. Dainininkė. Dainų kūrėja. Poetė.

IŠSILIEJO PIENAS? NESIJAUDINK

Pradėk dieną teisinga koja su mūsų „Greenstride™“ vidpadžiu, pagamintu iš 75% atsinaujinančių medžiagų. Su siūlėmis užsandarinta, vandeniui atsparia ir ekologiška „Better Leather“ oda gali tikėtis lengvo ir visiškai vandeniui atsparaus komforto, kad ir kas nutiktų.


TIMBERLAND – visame pasaulyje žinomas prekės ženklas

Nathanas Swartzas visa tai pradėjo 1952 metais, kartu su „Abington Shoe Company“. O 1973 metais jo sūnus Sidney sukūrė neperšlampamą batą pavadinimu „TIMBERLAND“, sėkmingai įvesdamas į rinką pavadinimą, pagal kurį dabar šis prekės ženklas yra žinomas visame pasaulyje. Devintajame dešimtmetyje ši kompanija žengė pirmąjį žingsnį tarptautinės ekspansijos link. Dabar ji gali pasigirti savo produkcijos pardavimais daugiau nei 82 šalyse. Puikiai atpažįstamas iš savo geltonų, originalių aulinių batų, šis prekės ženklas sparčiai pradėjo populiarėti 1990-aisiais, kai JAV hiphopo kūrėjai pradėjo nešioti TIMBERLAND. Šiuolaikinių muzikantų susidomėjimas šiais batais taip pat nė kiek ne mažesnis: tai avalynė, kurią renkasi tokios įžymybės kaip Rihanna, Jay-Z ir Kanye West. Nuo šiol ir tu gali lengvai ir paprastai atrodyti kaip žvaigždė, įsigijus porą TIMBERLAND. Tai greitai ir patogiai gali padaryti čia, ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje.

TIMBERLAND – visoms progoms

Nesvarbu, ar tau labiau prie širdies yra miško takai, ar miesto gatvės, TIMBERLAND siūlo patogumą ir stilių, kuris tiks visoms progoms. Šis prekės ženklas gamina ikoniškus batus, kurie ne tik yra patogūs ir komfortiški, bet ir modernaus stiliaus bei tikras šiuolaikinės mados pareiškimas. Nors TIMBERLAND kuria ne vien tik batus, nuo to laiko, kai jie sukūrė savo pirmuosius vandeniui nelaidžius modelius, iki dabar, būtent avalynė išliko jų aistra. Šie įvairiam klimatui pritaikyti batai atrodė taip gerai, kad išpopuliarėjo ir neilgai trukus tapo prieinami stilingiems vyrams ir moterims visame pasaulyje. Šio prekės ženklo vyriški modeliai pasižymi klasikine ruda zomša, tačiau taip pat gali rasti tamsesnių atspalvių ir ryškesnių spalvų, todėl jie puikiai tiks prie siaurų džinsų ir žavių marškinėlių. Sukurk akiai patrauklų spalvų ansamblį, derindamas savo apavą prie panašių tonų marškinėlių ir megztinių. Pirmadienio – penktadienio aprangai pakeisk klasikinius batelius patogiais TIMBERLAND ir avėk juos kartu su moderniu kostiumu.

TIMBERLAND – visai šeimai

TIMBERLAND moteriški modeliai su raišteliais ir kulnais suteikia aukščio, bet išlieka ypač patogūs. Jei kulnai – ne tau, rinkis žemakulnius modelius, kuriuos taip pat gali derinti prie suknelių ir sukurti modernų įvaizdį. Arba priderink tamsius aulinukus prie siaurų džinsų – šis įvaizdis išryškins tavo grakščias kojas ir atrodys itin madingai. Šiuo metu itin populiaru palikti tarpą tarp kelnių ir batų bei jį užpildyti ryškiaspalvėmis, linksmomis kojinėmis. Išsirink savo mėgstamiausius TIMBERLAND ir dėvėk juos su paprastais, neutraliais drabužiais, paversdama savo apavą pagrindiniu stiliaus akcentu. TIMBERLAND taip pat siūlo apavą ir mažyliams, kuriems žaidžiant sniege tikrai praverčia tvirti suvarstomi sniego batai su šiltais pamušalais. Kartu su kombinezono tipo sniego kostiumais, jie suteikia stilingą apsaugą nuo šalčio valandų valandas šėlstant lauke. Tad nieko nelauk ir aprūpink visą šeimą aukščiausios kokybės stilingais gaminiais pasinaudodama ABOUT YOU internetinės parduotuvės pasiūlymais.