Išskirtinė rudens nuolaida: Iki -50%5


CAMEL ACTIVE prekės ženklas įkvepia keliauti

CAMEL ACTIVE buvo įkurtas Vokietijoje. Tai prekės ženklas, skirtas vyrams ir moterims. Jo įvaizdis susijęs su keliaujančio, norinčio pažinti naujus miestus, kraštovaizdžius, tolimas šalis, žmogaus gyvenimo būdu. Šis prekės ženklas žinomas visame pasaulyje, o prekės, per mažmeninius platintojus, parduodamos 50 pasaulio šalių. Jis siūlo platų moteriškos ir vyriškos aprangos asortimentą: kasdienius, žygio bei žieminius batus; striukes, kelnes, marškinius ir megztinius; diržus, pirštines, skrybėles ir šalikus. Nuotykių idėja persmelkia kiekvieną drabužių linijos ir avalynės aspektą. CAMEL ACTIVE avalynė iš tiesų patenkina keliaujančių vyrų ir moterų poreikius, kurie norėtų praktiškų, madingų, tvirtų ir patogių batų, tinkančių dėvėti įvairiausiose pasaulio vietose. Šio prekės ženklo dizaineriai derina kokybiškas medžiagas su funkcionaliu dizainu, kuria madingą bei patogią avalynę.

CAMEL ACTIVE – vyrams ir moterims

Šio prekės ženklo aukštos kokybės batus bei drabužius galima įsigyti ir Lietuvoje, elektroninėje parduotuvėje ABOUT YOU. Šioje parduotuvėje pristatomi moterims skirti sandalai ir sportbačiai bei vyriški sportbačiai ir drabužiai. Batai pagaminti iš geros kokybės medžiagų – odos, zomšos. Kai kurie – turi paminkštintą vidpadį ir lanksčius padus, tinkamus bėgimui. Šios savybės užtikrina, kad su šiais modeliais galėsi jaustis itin patogiai net ir eidamas ilgesnes distancijas. Neslystantis padas leis tvirtai stovėti ant žemės bet kokiu oru. CAMEL ACTIVE gaminiai visada suteiks daug jaukių akimirkų, vaikščiojant nepažystamomis gatvėmis kelionėje, dėl savo patogumo ir stilingos išvaizdos. Šiuos sandalus ar sportbačius galima avėti kiekvieną dieną. Kiti CLAMEL ACTIVE gaminiai – drabužiai ir aksesuarai – taip pat pasižymi natūraliomis aukštos kokybės medžiagomis, tokiomis kaip medvilne, tam, kad užtikrintų patogumą ir ilgaamžiškumą.

CAMEL ACTIVE drabužiai

ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje gali rasti puikios vyriškos šio prekės ženklo aprangos, kuri savo praktiškumu ir gera išvaizda nenusileidžia avalynei. Juk kelionėje, norint patirti įsimintinų akimirkų, svarbu ne tik patogi avalynė, bet ir patogūs, funkcionalūs drabužiai. Todėl CAMEL ACTIVE šortai, pasiūti iš medvilnės, turi net 4 kišenes. Medvilninius marškinėlius su trumpomis rankovėmis malonu bus dėvėti karštą dieną, nes medvilnė gerai sugeria prakaitą. Itin kokybiškos, blukintos džinsinės kelnės su penkiomis kišenėmis – būtent tai ko reikia, norint atrodyti madingai ir jaustis patogiai, bet kuriame pasaulio kampelyje. Nuostabu tai, kad šio prekės ženklo drabužius galima puikiai suderinti. Pasirinkęs pamėgtos spalvos striukę, kelnes ar marškinėlius, juos galėsi priderinti prie panašių atspalvių batų, o tai leis tau pasijusti itin šiuolaikišku ir madingu žmogumi. CAMEL ACTIVE prekės ženklo kūrėjai kiekvienam norėtų palinkėti atrodyti madingai ir patirti daug džiugių įspūdžių kiekvieną dieną.