ABOUT YOU galimas bekontaktis pristatymas5

 Prekių ženklų antraštė

Comma – kuo šis prekės ženklas yra išskirtinis?

Comma prekės ženklas kuria moteriškus drabužius. Pagrindinė jų būstinė yra Vokietijoje, Rotendorfo mieste. Svarbu paminėti, kad tai yra „s.Oliver“ dukterinė įmonė. Bendrovei priklauso internetinės bei fizinės parduotuvės, o taip pat fizinės parduotuvės prekybos centruose. Taip pat Comma gaminamų moteriškų drabužių galima rasti ir kitų prekių ženklų parduotuvėse. Vokiško prekės ženklo fizinės parduotuvės jau yra įsikūrusios Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Nyderlanduose, Belgijoje, Liuksemburge, Norvegijoje, Rusijoje ir Slovėnijoje. Nors Lietuvoje parduotuvės dar nėra, drabužių galima įsigyti elektroninėje ABOUT YOU parduotuvėje.

Kokia yra Comma prekės ženklo istorija?

Comma prekės ženklas buvo įkurtas 1993 metais ir pilnai priklauso įmonei „S.Oliver“. Atskiras prekės ženklas buvo sukurtas dėl to, kad būtų galima paleisti kitokio stiliaus ir kitai moterų auditorijai skirtus drabužius. Nors tam, kad prekės ženklas taptų populiariu ir išgarsėtų prireikė nemažai laiko, dabar Comma jau turi platų ratą ištikimų klienčių. Nuo 2007 metų prekės ženklas pradėjo rūpintis tvarumu ir savininkai pradėjo stengtis labiau saugoti gamtą. Gamtos tarša yra labai opi problema, todėl daugeliui klientų patinka tas faktas, kad prekės ženklas stengiasi būti tvariu. Kai gaminimo metu buvo pradėtas kreipti dėmesys į aplinkosaugą, jis sulaukė kur kas daugiau dėmesio bei tapo labiau žinomu. Pirmoji fizinė parduotuvė buvo atidaryta Vokietijos mieste Würzburge dar 2010 metais ir nuo to laiko verslas dar sėkmingiau vystėsi bei plėtėsi. Tuomet, 2011 metais buvo nuspręsta vystytis toliau ir buvo sukurta pirmoji aksesuarų bei rankinių moterims kolekcija, kurią itin pamėgo vokietės.

Comma prekės ženklas šiandien Lietuvoje

Comma prekės ženklas patinka lietuvėms moterims dėl to, kad drabužiai yra itin kokybiški. Lietuvės dažniausia mėgsta tokius drabužius, kurie yra ganėtinai klasikinio stiliaus, per daug neiššaukiantys, bet tuo pat metu aukštos kokybės ir ilgaamžiai. Prekės ženklas kuria būtent tokius drabužius, kurie išsiskiria ypatingu paprastumu bei aukšta kokybe. Būtent dėl to, Lietuvoje Comma gaminiai yra mėgstami daugelio moterų. Juos yra lengva derinti tarpusavyje, jie atrodo stilingai ir leidžia atrodyti ganėtinai solidžiai nepaisant to ar eini į darbą, ar į miestą su draugėmis atsigerti kavos. Dizainai yra šiuolaikiški ir madingi, bet leidžia moteriai išlikti elegantiška. Svarbu paminėti tai, kad nors Lietuvoje ir nėra jų fizinės parduotuvės, drabužius galima įsigyti internetu. Elektroninėje ABOUT YOU parduotuvėje yra itin platus prekių pasirinkimas, o taip pat dažnai yra taikomos nuolaidos skirtingiems drabužiams, tad tikrai galėsi įsigyti ką nors gražaus už gerą kainą.