Pereiti prie pagrindinio turinio
Prisijungti
Pageidavimų sąrašas
Prekių krepšelis
Visi produktai iš ADIDAS PERFORMANCE1 373

ADIDAS PERFORMANCE – geriausiems tavo sporto pasiekimams

Niekas net neabejoja, kad ADIDAS PERFORMANCE yra vienas ikoniškiausių sporto aprangos ir avalynės gamintojų visame pasaulyje, kuris nuolat siūlo inovacijas, nepralenkiamą kokybę ir šiuolaikišką stilių. Nuo sporto salės aprangos ir sportinių batų iki sporto šakoms specifinių drabužių ir aksesuarų, ADIDAS PERFORMANCE kolekcija apima viską, ko tik tau gali prireikti, nesvarbu, kokią sporto šaką propaguoji ir ko ieškai. Nesvarbu, ar esi futbolininkas, bėgikas - mėgėjas, treniruoklių salės fanatas ar plaukikas, ADIDAS PERFORMANCE gali padėti tau pagerinti savo rezultatus. Juk patogi ir kokybiška apranga yra tiesiogiai susijusi su tavo sportiniais pasiekimais. Ryškūs raštai, dinamiški spalvų deriniai ir klasikinis logotipas apjungia šios kolekcijos gaminius, kurie taip pat pasižymi naujausiomis audinių technologijomis ir novatoriškomis savybėmis, kurios padeda pagerinti eksploatacines savybes ir užtikrinti komfortą.

Pagerink savo sportinius rezultatus su ADIDAS PERFORMANCE

Nori atnaujinti savo sportinę aprangą? Pradėk nuo ADIDAS PERFORMANCE marškinėlių, puoštų ryškiaspalviais piešiniais ar raštais. Tada pasirūpink žaismingomis sportinėmis kelnėmis, trumpais šortais ar ilgomis tamprėmis bei, žinoma, žemaauliais sportiniais batais, kurie puikiai tiks bet kokiai tavo sportinei veiklai. Taip pat iš ADIDAS PERFORMANCE linijos išsirink masyvius retro stiliaus kedus, kurie puikiai tiks bėgikams bei norintiems paįvairinti savo sportinę aprangą. Beje, šiuos sportinius batus drąsiai gali avėti ir prie džinsų – šį sezoną jie itin madingi bei tinka tiek laisvalaikiui, tiek vakarėliui. Vėsesniems vakarams ar apšilimui prieš treniruotę pasirūpink lengvu sportiniu švarku su užtrauktuku arba ryškiu džemperiu. Visą šį asortimentą gali lengvai ir patogiai rasti bei itin paprastai įsigyti ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje.

ADIDAS PERFORMANCE – pilna sportinė apranga vyrams ir moterims

Dažnai sportiniai prekių ženklai apleidžia moteris ir didesnį dėmesį skiria vyrų sportinei aprangai. Tačiau tik ne ADIDAS PERFORMANCE. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje rasi platų pasirinkimą moteriškų ir vyriškų sportinių drabužių, avalynės ir aksesuarų. Kaip visi dideli darbai prasideda nuo smulkmenų, taip ir didžiausi sportiniai pasiekimai prasideda nuo kokybiškų ADIDAS PERFORMANCE kojinių ir patogios sportinės liemenėlės. Apsirūpink savo nauja kokybiška sportine apranga bei stebėk savo kylančią motyvaciją bei gerėjančius sporto pasiekimus. Viena iš būtiniausių prekių yra kokybiškos, orui pralaidžios medžiagos marškinėliai. Berankoviai, trumpomis ar ilgomis rankovėmis? Čia tavo pasirinkimas. Nusipirk iš karto keletą skirtingų spalvų, kad galėtum juos lengvai derinti prie savo sportinių kelnių ar tamprių, o gal net pasipuošti keliaujant į laisvalaikio žygį ar susitikimą su draugais. Dabar sporto ir kasdienis stilius neturi griežtos atsiskyrimo ribos, todėl daugelį ADIDAS PERFORMANCE rūbų ir batų galėsi panaudoti tiek sporto salėje, tiek laisvlaikiu.

2022 lapkričio 25 d. atrask didįjį Black Friday išpardavimą.