Išskirtinė rudens nuolaida: Iki -50%5

 Prekių ženklų antraštė

GANG – stilingi drabužiai savimi pasitikinčiai moteriai

Ar ieškai rūbų kurie padėtų tau atrodyti stilingai, bet taip pat būtų patogūs dėvėti kiekvieną dieną? Tuomet tikrai rasi tai, ko ieškai, naršydama po prekės ženklo GANG siūlomą asortimentą. Aukščiausi kokybės standartai ir itališko stiliaus dvelksmas suteikia GANG išskirtinumą, kuris pritraukia madingiausias šiuolaikiškas moteris visame pasaulyje. Kurdamas novatoriškas kolekcijas, šis prekės ženklas orientuojasi į madai neabejingas moteris, kurios mėgsta ryškumą ir išskirtinumą. GANG išsiskiria savo ryškių spalvų palete ir tobulai tinkančiomis, žaismingomis detalėmis. Kitas šio prekės ženklo bruožas – išskirtiniai itališki džinsų dizainai, kurie tau leis jaustis patogiai, atrodyti įprastai, bet kartu ir išsiskirti iš minios. Peržiūrėk naujausią kolekciją ir vos keliais mygtuko paspaudimais įsigyk naujų rūbų ateinančio sezono stiliui iš ABOUT YOU internetinės parduotuvės.

GANG – kiekviena moteris atras sau labiausiai tinkantį dizainą

GANG jau daugelį metų yra neatsiejama aukščiausios mados pasaulio dalis. Prekės ženklas, kurio šaknys yra Italijoje, buvo įkurtas 1994 metais. Kompanijos širdis yra Roberto Chini, kuris nuo jaunystės specializuojasi madingų kelnių kūrime. Prekės ženklas greitai užsitarnavo savo vardą su rafinuotais džinsų ir medžiaginių kelnių dizainais. Net ir šiandien moteriškos kelnės yra vienas iš GANG absoliučių bestselerių. Kalbant apie dizainą, prekės ženklas remiasi išskirtiniu patogumu, laisve ir komfortu. Tai nestebina, nes prekės ženklo šaknys yra gatvės aprangos kūrime ir šio stiliaus dvelksmas išliko jaučiamas GANG kolekcijose iki šių dievnų. Nepaisant sąmoningai nekoreguoto požiūrio, šis prekės ženklas įtikina aukštu tinkamumu kasdieniam dėvėjimui. Ryte biure, po pietų per pasimatymą ar vakare klube, gali šias kelnes ar džinsus dėvėti visada ir lengvai derinti prie skirtingų stilių.

GANG – būtinas garderobo elementas kasdienai ir laisvalaikiui

Ar norėtum aukštos kokybės džinsų, kurie turi didelį potencialą tapti tavo mylimiausiais? Tuomet GANG džinsai yra kaip tik tau. Šios kelnės sujungia grubų džinsinio audinio stilių su unikaliais nublukinimo ar kitais spalvų efektais, kad būtų sukurta madinga visuma, kurią itin lengva derinti. Kelnės gali būti stilingai derinamos ypač lanksčiai. Pavyzdžiui, su trumpa, pilvą apnuoginančia palaidine ir aukštakulnių pora sukursi seksualią vakarėlio aprangą ir šokių aikštelėje atrodysi itin viliojančiai. Taip pat žaismingai derindama GANG su marškinėliais ir sportbačiais sukursi laisvą kasdienį įvaizdį. Leisk sau patirti, kokia gali būti nuostabi mada, ir užsisakyk savo mėgstamiausius drabužius ateinančiam sezonui jau šiandien ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje. Nori atrodyti stilingai, bet per daug neišleisti? Užsuk į GANG išpardavimo skiltį, kur rasi gausybę džinsų, kelnių ir šortų itin patraukliomis kainomis.