KENDALL ir ABOUT YOU – gruodžio 4 d., 19:005

Liko:00Val.00Min.00Sek.
Visi produktai iš Herschel122
Kuprinė iš Herschel, spalva – pilka / margai juoda / balta, Prekių apžvalga

Herschel

64,90 EUR
Siūlomi dydžiai: One Size
Kuprinė iš Herschel, spalva – juoda, Prekių apžvalga

Herschel

109,00 EUR
Siūlomi dydžiai: One Size
Kuprinė 'Heritage' iš Herschel, spalva – tamsiai mėlyna / ruda / juoda / balta, Prekių apžvalga

Herschel

69,90 EUR
Siūlomi dydžiai: One Size
Kuprinė iš Herschel, spalva – ruda (konjako) / juoda / balta, Prekių apžvalga

Herschel

99,90 EUR
Siūlomi dydžiai: One Size

HERSCHEL – tavo stilingam įvaizdžiui užbaigti

HERSCHEL – patogus pasirinkimas, keliaujant į darbą. Pasirink vieną iš patogių drobinių kuprinių, kurios yra pakankamai erdvios, kad galėtų sutalpinti tiek nešiojamąjį kompiuterį, tiek bėgimo kelnes ir sportinius batus, jei planuoji tiesiai po darbo keliauti į sporto salę. Pasirink neišsiskiriantį vienspalvį modelį, jei nori turėti lengvai derinamą rankinę ar kuprinę prie bet kokios aprangos, arba, priešingai, rinkis ryškias spalvas arba raštus, kad pagyvintum savo niūroką darbinę aprangą. Dizainai su daugybe kišenių idealiai tinka susidėti būtiniausius daiktus: vandens butelį, kramtomąją gumą, skaitomą knygą. Laikyk savo nešiojamąjį kompiuterį saugiau ir patogiai paminkštintame specialiai jam skirtame skyriuje. Jei mėgsti keliauti lengvai, įsigyk paprastą HERSCHEL krepšį. Lengvos konstrukcijos puikiai tinka laikyti jį kuprinėje ir išsitraukti, užsukus į parduotuvę pakeliui namo.

HERSCHEL – ir darbui, ir laisvalaikiui

HERSCHEL – prekės ženklas, tiesiog spinduliuojantis aukštą kokybę ir stilių. Vankuveryje įkurtas prekės ženklas pasineria į šiuolaikišką amerikietišką dizainą tam, kad sukurtų praktiškus aksesuarus. Nuo tvarkingų miesto rankinių iki savaitgalio kelionei skirtų „tašių“, tu tikrai rasi sau tinkamą spalvą ir dizainą, kad naujas pirkinys atspindėtų tavo nuotaiką ir patenkintų turimus poreikius. Nesvarbu, ar tavo savaitgalis nuves tave į pajūrį, ar į Paryžių, nuvyk ten su savaitgalio krepšiu iš HERSCHEL. Apžiūrėk erdvesnių stilių modelius, kurie tiktų visiems tavo savaitgalio poreikiams (moterys, mes kalbame apie bikinius ir paplūdimio skraistes, knygą, saulės akinius ir havajietiškus marškinėlius). Kelioniniai krepšiai turi daug vietos ir juos galima laikyti su savimi lėktuve. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje taip pat nepamiršk žvilgtelti į HERSCHEL dizainus su daug skyrelių, kad streso kupinos kelinės būtų šiek tiek patogesnės. Kai išsirinksi savo rankinę, pasirūpink ir kitais savo savaitgalio aksesuarais, pavyzdžiui, skrybėle ir pinigine.

HERSCHEL – aukščiausia kokybė tiek vyrams, tiek moterims

HERSCHEL – tai prekės ženklas iš Kanados, kuris siūlo tik geriausias kuprines, krepšius, pinigines ir kelioninius krepšius tiems, kurie ieško nuotykių. Tai produktai tinkami kasdienėms kelionėms miesto džiunglėse ar ilgai kelionei po visą žemyną. HERSCHEL, įkurtas 2009 m., greitai išpopuliarėjo visame pasaulyje. Išbandyk jų gaminius, kurių platų pasirinkimą gali rasti internetinėje parduotuvėje ABOUT YOU. Šis prekės ženklas, nuo pat įkūrimo pradžios, populiarėjo dėl labai aiškios priežasties: jo gaminiai yra sukurti kaip geriausios kasdieninės kuprinės. Be to, HERSCHEL norėjo kurti nesenstančius dizainus ir jie sėkmingai tai pasiekė. Tai retro įvaizdis, tačiau nenuobodus, o stilingas, atspindintis naujausias mados tendencijas. Apžiūrėk visą puikią šio kanadietiško prekinio ženklo kolekciją ir surask savo naują krepšį!

PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva
Lietuva
*Nemokamai iš visų tinklų. Skambinant iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.**Visos kainos nurodytos su PVM.5) Nėra jokių ypatingų sąlygų. https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2021 ABOUT YOU SE & Co. KG