Striukėms iki -30% PAPILDOMAI5

Tik dabar:00Val.00Min.00Sek.

HUB – didmiesčio dvasia alsuojanti avalynė stilingoms asmenybėms

2004-aisiais įkurtas HUB prekės ženklas išsiskiria tradicijų ir naujausių mados tendencijų darna. Tai solidus olandiškas prekės ženklas, tiekiantis aukščiausios klasės avalynės kolekcijas šiuolaikinėms mados rinkoms. Kompanijos įkūrėjas – buvęs profesionalus tenisininkas, olandas Huub`as van Boeckel`is. Pažvelgę į jo kuriamos avalynės dizainą, nesunkiai suprasime, kad net užbaigus profesionalaus tenisininko karjerą, sportas visada liko neatsiejama šio vyro gyvenimo dalimi. Šį aktyvų ir kūrybingą dizainerį kolekcijoms įkvepia šiuolaikinių didmiesčių gyvenimo tempas. Todėl nenuostabu, kad jo kuriamai avalynei būdingas išskirtinis komforto jausmas, padedantis neatsilikti nuo megapolių diktuojamo gyvenimo ritmo. Pastarąjį bruožą itin vertina aktyvūs, stilingi ir nepriklausomi pirkėjai. Jeigu ir tu mėgsti aktyvų gyvenimo būdą ir trokšti išlaikyti nepriekaištingą stilių, HUB bateliai taps tavo favoritais! Huub`as van Boeckel`is nusprendė savo kolekcijose įkūnyti ne tik didelio miesto, tokio kaip Amsterdamas, diktuojamą ritmą, bet ir jo modernumą. Štai kodėl kompanijos produkcija žavisi šiuolaikiški, norintys išsiskirti žmonės.

HUB– vertinantiems komfortą

Jau minėjome, kad HUB bateliai pasižymi ne tik išskirtiniu stiliumi, bet ir komforto jausmu. Viena priežasčių, kodėl šis prekės ženklas didžiuojasi produkcijos patogumu, yra kompanijos filosofija, siekianti sukurti kasdieniniam avėjimui tinkamą avalynę, kuri būtų tokia patogi tarsi mėgstami teniso bateliai. Tu tikrai įvertinsi šią savybę, jeigu daug vaikštai, keliauji pėsčiomis ar dirbi stovimą darbą. HUB avalynės vidpadis pagamintas taikant specialią technologiją, kuri privers tave pasijusti tarsi ant pagalvėlių. Bet tai dar ne viskas. Tavo kojos, dėvint šiuos batelius bus sausos ir gaivios, dėl juose įmontuotos oro srauto ventiliacijos sistemos. Rinktis tarp stiliaus ir komforto nebereikia, olandiško prekės ženklo dizaineriai pasirūpino, kad šios vertybės žengtų viena šalia kitos. Galbūt būtent dėl to, jų kuriama produkcija kasdien vis plečia savo gerbėjų ratą.

HUB prekės ženklas kaip vienybės simbolis

Pažinti HUB prekės ženklą galima pagal „Z“ formos dygsnį, kuris iš pradžių buvo skirtas patikimai sustiprinti siūlę, o laikui bėgant tapo firminiu šios populiarios avalynės logotipu. Pasirodo, šis simbolis turi kur kas gilesnę prasmę nei galėtume pagalvoti. „Anglų kalboje žodis „hub“ reiškia „centrą“. Kiekvienas miestas turi savo ypatingas erdves, bendraminčių susirinkimo centrus, kuriuose pastarieji bendrauja ir dalinasi savo idėjomis, istorijomis bei aistromis“, – sako populiaraus prekės ženklo komercijos direktorius. Simbolizuodamas tai, „Z“ formos dygsnis HUB kompanijos filosofijoje pamažu virto grandimi, jungiančia visus jos gaminamus produktus į vieną visumą. Visumą, kuri išsiskiria patikimumu, originalumu, puikia kokybe ir plačiu dydžių asortimentu. Tinkamą porą joje atras tiek vyrai, tiek moterys, nepaisant to, kokį stilių jie labiau pripažįsta: klasikinį ar laisvalaikio.