Pereiti prie pagrindinio turinio

CARTER’S – šiuolaikiški ir kokybiški gaminiai kūdikiams ir vaikams

CARTER’S yra lyderiaujantis mažiems vaikams drabužius kuriantis prekės ženklas Kanadoje. Šio prekės ženklo gaminių dizainas pagrįstas kokybės ir naujovių harmonija, kuri jam pelnė šeimų pasitikėjimą karta iš kartos. Nuo patogių džinsų iki praktiškų kūdikių pižamų, mamos ir tėčiai gali tikėtis, kad CARTER’S atitiks kiekvieno kūdikio poreikius. Kūdikiams draugiškos funkcijos, pavyzdžiui, praplečiami pečiai, padėsiantys nuvilkti drabužius per kūdikio galvą ar užtrauktukai, kurie tęsiasi nuo galvos iki kojų, kad būtų galima lengvai pakeisti drabužėlius. Šio prekės ženklo kūdikių ir vaikų drabužiai yra ir itin aukštos kokybės. Nuo puošnių suknelių, lengvai derinamų drabužių komplektų bei jaukių pižamų – savo vaikus itin lengva aprengti nuo galvos iki kojų, perkant iš ABOUT YOU internetinės parduotuvės.

CARTER’S – stilinga ir patogi apranga vaikams

CARTER’S siūlo stilingą vaikų aprangą, kurios stilius grindžiamas džinsu, optimistine spalvų palete ir dailiomis detalėms. Tai drabužiai, išlaikantys nepriekaištingą kokybės, vertės, mados ir vaikams tinkamo stiliaus pusiausvyrą. CARTER’S specializuojasi aukštos kokybės ir prieinamos kainos gaminiuose berniukams ir mergaitėms, kurie tinka kiekvieno vaiko gyvenimui. Nuo žaidimo iki miego, mokykloje ir už jos ribų, šis prekės ženklas tęsia savo tradiciją gaminti linksmus, patogius drabužius vaikams, kurie yra pasiūti ilgam. Pagaminti iš aukščiausios kokybės audinių, patogių modelių ir inkorporuojantys funkcionalias detales, šio prekės ženklo gaminiai užtikrins, kad vaikai galėtų džiaugtis savo vaikyste be rūpesčių, o taip pat ir jų tėvams nereikėtų ilgai sukti sau galvos, kuo aprengti savo atžalas. Metams bėgant, šis prekės ženklas išsiplėtė ir į kasdienius drabužius, maudymosi kostiumėlius, viršutinius drabužius, žaislų drabužius, sukneles ir net naktinius drabužius.

CARTER’S – aprūpink savo vaikus madinga apranga nuo galvos iki kojų

Vaikai, kaip ir suaugusieji, nori ne tik jaustis patogiai, bet ir atrodyti stilingai ir išsiskirti iš bendraamžių. Kokybiški audiniai, žavingas dizainas ir dėmesys detalėms susilieja kurdami prekės ženklą, kuriuo tėvai pasitiki jau kelios kartos. Gali būti tikras, kad CARTER’S pasirūpins mažomis detalėmis, kad galėtum laisvai susitelkti ties tuo, kas iš tikrųjų svarbu: džiaugtis savo mažyliu - ir apkabinimais, pasijuokimais, kikenimu ir mylavimu, kurie nušviečia mūsų gyvenimą. O ką labiausiai mėgsta tavo mažieji? Kokia spalva labiausiai patinka? O gal jie turi mėgstamiausius herojus iš animacinių filmukų? Vaikai yra CARTER’S įkvepėjai, todėl šio prekės ženklo kūrėjai skiria laiko apgalvoti dalykus, kurie yra svarbūs vaikų gyvenime, ir gamina išskirtinius drabužius, kad patenkintų tuos reikalavimus. Aprūpink savo vaikus gražiais ir patogiais drabužiais ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje